Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Facebook
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
BIP
Drukuj
V MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA  W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2008/2009
 W niedzielę 01.02.2009 r. rozegrane zostały ostatnie mecze Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej organizowanych już po raz piąty przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
  Najlepszym zespołem tegorocznej rywalizacji okazała się drużyna Pizzerii Aniela. Drugie miejsce dzięki lepszemu bilansowi bramek zajął zespół Tatary PAUL wyprzedzając o 1 bramkę  weteranów z Hejsa. Najskuteczniejszym strzelcem  turnieju z dorobkiem 16 bramek został Kamil Kusy - Tatary PAUL. Największe uznanie w oczach boiskowych rywali w klasyfikacji na najlepszych zawodników zyskał Krzysztof Cebula - Aniela,  natomiast wśród bramkarzy Konrad Napieralski - Calabria. 
  W II lidze zwyciężył wywalczając bezpośredni awans do I ligi, kosztem drużyny Kowalstwo Kłak, zespół Team PRBK z Grobli. Na drugim miejscu w końcowej klasyfikacji II ligi uplasował się Constans Team z Woli Zarczyckiej, który w najbliższym czasie rozegra barażowy pojedynek z przedostatnim zespołem I ligi tj. Football Stars  z Łętowni. Na trzecie miejsce awansowała drużyna Cyprys, dzięki pewnej wygranej z zespołem Silikonów. Najskuteczniejszym strzelcem w II lidze został Grzegorz Sobota - Constans Team z 14 bramkami.    
    Zakończenie V edycji  Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej, poprzedziło wręczenie  najlepszym  zespołom i wyróżniającym się zawodnikom przez v-ce burmistrza Marka Chmurę,  pucharów oraz nagród ufundowanych przez Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

Końcowa klasyfikacja  eliminacji  grupowych:

Grupa I

 m-ce
 Zespoły
 1
 2
 3
   4
   5 
   6    P-ktyBramki M-ce
   1
  Hejs
 ----
 9:0 6:2 7:1
 9:3
 4:0    15  44:7  1
   2
  Kłyż T.
 0:9
----
 3:5
 5:1
 5:4
 7:3     9  20:22  3
   3
  Altech Ł.            
 2:6
 5:3 
----
 3:1 5:2 5:2    12   20:14   2
   4  Co tu pisze         1:7 1:5 1:3 ---- 1:4 1:0     3   5:19  5
   5  Team PRBK             3:9 4:5 2:5 4:1---- 3:1      6  16:21  4
   6  Cyprys 0:4  3:7 5:2  0:1 1:3-----      3   9:17  6

Grupa II
m-ce
 Zespoły
 1
2
3
   4
   5  
   6    P-ktyB-ki M-ce
   1
Kowalstwo Kłak
 ----
 1:1 4:212:2
11:1
 2:3   10 30:9  3
   2
Aniela 1:1
-----
10:1
 5:0
14:2
 5:0    13 35:4  1
   3
Nabzory 4:2
 1:10
----
 2:4 5:0 0:1    312:17  5
   4Constans Team2:12  0:5 4:2 ---- 0:50:12    3 6:36  4
   5Stolica Ł.1:11 2:14 0:5 0:5---- 0:5    0 3:40  6
   6Evitka 3:2  0:5 1:012:0 5:0-----    12 21:7  2

Grupa III

 m-ce
 Zespoły
 1
2
 3
   4
   5  
   6   P-ktyBramkiM-ce
   1
 Calabria
 ----
 1:2 4:1 2:2
2:0
 6:1   10  15:6  2
   2
 Paul Tatary
 2:1
----
5:0
 3:2
4:3
11:0   15  25:6  1
   3
 Silikony
 1:4
 0:5
----
 1:3 2:2 4:0    4  8:14  4
   4 Football Stars    2:2 2:3 3:1 ---- 6:1 4:3   10 17:10  3
   5 KS-Sarzyna 0:2 3:4 2:2 1:6---- 4:3    4  10:17  5
   6 Drew-Tom 1:60:11 0:4 3:4 3:4-----     3  8:28  6

I lidze o tytuł mistrzowski rywalizować będą: Kłak Kowalstwo, Hejs, Pizzeria Aniela, Calabria, Tatary-Paul, Football Stars, Evitka, Altech Łukowa i Kłyż Tarnogóra - ostatnie miejsce spadek , przedostatnie baraż z drugim zespolem II ligi.
  Pozostałe zespoły tj.  Nabzory, Cyprys, Co Tu Pisze, KS Sarzyna, Drew-Tom, Constans Team, Team PRBK i Silikony w II lidze walczą o 2 miejsca premiowane awansem.

 V MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA  W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Końcowa klasyfikacja - I LIGA
 M-ce       Zespoły Mecze Punkty Bramki
   1  Pizzeria Aniela     8    21 28:14
   2  Tatary Paul      8    14 24:14
   3  Hejs       8    14 28:19
   4  Evitka     8    13 23:19
   5  Pizzeria Calabria      8    12 29:14
   6  Altech Łukowa     8     8 21:26
   7  Kłyż Tarnogóra     8     7 22:33
   8  Football Stars     8     7 14:34
   9  Kłak Kowalstwo     8     6 22:26

I LIGA
l.p.
 Zespoły   1  2  3  4    5     6     7  8  9P-ty B-ki M-ce
   1
 Altech Ł
----
 1:5 1:1 4:3  6:3 3:3 3:4 1:4 2:3   821:26   6
   2
 Aniela  5:1
---- 
 6:2 5:2 3:2 0:4 2:1 1:0 6:2  2128:14   1
   3
 Hejs   1:1  
 2:6
 ---
 3:17:2 9:2 2:5  1:1 3:1  14 28:19   3
   4 Calabria  3:4 2:5 1:3----3:1 4:4 3:3 3:110:0  1229:14   5
   5 Kłyż     3:6 2:3 2:7 1:3---- 7:6 1:4   3:3 3:1   722:33   7
   6 Kłak    3:3 4:0 2:9 4:4 6:7---- 1:4 3:5 4:4   622:26   9
   7 Evitka   4:3 1:2 5:2 3:34:1 4:1----  1:5 1:2  1323:19   4
   8 Tatary Paul    4:1 0:1 1:1 1:3 3:3 5:3 5:1----  5:1  1424:14   2
   9 Football S.   3:2 2:6 1:3 0:101:3 4:4 2:1 1:5----    714:34   8
 
Klasyfikacja 10 Najlepszych Strzelców I LIGI:
 1. Kusy 16 Tatary Paul
 2. Gnatek 15 Kłak 
 3. Boroń 14 Calabria
 4. Kusiak 11 Kłyż 
 5. Cieleń10 Evitka
 6. Strojek10 Evitka
 7. Sroka 9 Hejs
 8. Paszek 9 Aniela
 9. Kwaśniak 7 Kłak 
10. Łuczak  7 Aniela 
 

II LIGA
 M-ce       Zespoły Mecze Punkty Bramki
   1  Team PRBK     7    18  23:9
   2  Constans Team     7    16  30:16
   3  Cyprys     7    13  26:18
   4  Silikony     7    12  20:18
   5  Drew Tom     7     9  19:29
   6  Co tu pisze     7     7  17:22
   7  Nabzory     7     4  11:27
   8  KS Sarzyna     7     3  16:28

II LIGA
l.p.
 Zespoły 123   4   5      6      7   8P-kty B-ki  M-ce
   1
 Co tu pisze
----
 4:3 1:5 2:2  2:3 2:4  4:2  2:3   7 17:22   6 
   2
 KS Sarzyna 3:4
----
 1:35:0 1:4 1:7 1:4   4:6   3 16:28    8
   3
 Silikony 5:1 3:1
----
 4:1 3:8 0:3 2:4   3:0  12 20:18     4
   4 Nabzory 2:2 0:5  1:4---- 0:5 0:5 3:4 5:2   4 11:27   7
   5 Cyprys       3:2 4:1 8:3 5:0---- 2:3 3:3  1:6  13 26:18   3
   6 Team PRBK 4:2  7:1 3:0 5:0 3:2-----  2:3    4:1  18 28:9   1
   7 Constans    2:4 4:1 4:2 4:3 3:3 3:2----10:1  16 30:16   2
   8 Drew Tom 3:2 6:4 0:3 2:5 6:1 1:4 1:10----   9  19:29   5

Klasyfikacja 10 Najlepszych Strzelców II LIGI:

 1. G.Sobota 14 Constans Team
 2.K.Rychel 12 Cyprs
 3. B.Robótka  8 Team PRBK
 4. J.Sarzyński 8Team PRBK
 5. Filip  8 Co tu pisze
 6. Smycz  6Constans Team
 7. K.Waśko  5Drew-Tom
 8. Godlewski  5Silikony
 9. Sieniawski  5Silikony
10. Dec  5KS Sarzyna


Pamiętaj
Za przedmioty wartościowe pozostawione w szatni kierownictwo pływalni nie ponosi odpowiedzialności.
Złote myśli
„Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu!”

Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
P1010006.JPG
Hala
P1030781.JPG
Rozmaitości
image036.JPG
Licznik odwiedzin
1556564 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template