Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Facebook
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
BIP
Komunikat MOSiR-u

  Informujemy, że od dnia 17.10.2020r. zawieszone zostaje do odwołania udostępnianie krytej pływalni, sauny i siłowni. W związku z powyższym termin ważności karnetów MOSiR-u zostanie przedłużony o czas przestoju. Poniżej relacja z dającego nadzieję spotkania przedstawicieli branży rekreacyjnej w MRPiT.

Wojewódzkie Mistrzostwa Weteranów i Skrzatów w Tenisie Stołowym

  W dniach 17 i 18 października 2020r. w hali sportowej nowosarzyńskiego MOSiR-u rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów i Skrzatów w Tenisie Stołowym organizowane przez Podkarpacki OZTS. Poniżej zamieszczone na stronie organizatora końcowe komunikaty i wyniki oraz galeria zdjęć z rozgrywanego bez udziału publiczności współzawodnictwa w kategoriach: Weteran i Skrzat , uzupełnione relacją PUKS Arka Łętownia.

Komunikat z Pływalni MOSiR-u
   Osoby korzystające z pływalni informujemy, że w związku z wznowieniem zajęć dydaktycznych przez szkoły Miasta i Gminy N.Sarzyna oraz szkółki pływackie zalecamy uważne śœledzenie harmonogramu rezerwacji pływalni MOSiR-u i w miarę możliwośœci omijanie kolizyjnych terminów.
  Rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w kursach nauki i doskonalenia pływania prosimy o przestrzeganie zakazu wchodzenia do szatni basenowych. Sposób przekazania dziecka pod opiekę prowadzącym zajęcia i jego odbioru należy uzgodnić indywidualnie z instruktorem.
  W szczególnych przypadkach obsługa MOSiR-u udostępni rodzicom pomieszczenia szatniowo-sanitarne przy hali sportowej.
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Młodych Tenisistów Stołowych
  W dniach 05-06.09.2020r. w hali sportowej MOSiR-u rozegrane zostały indywidualne i drużynowe turnieje tenisa stołowego o mistrzostwo Podkarpacia organizowane przez wojewódzki  OZTS.
W sobotę z uwagi na wcześniejsze perturbacje epidemiczne w kategorii Kadet rozegrano turniej drużynowy oraz współzawodnictwo w singlach, deblach i mikstach , natomiast w niedzielę w w/w konkurencjach rywalizowano w kategorii Młodzik, w której na medalowych pozycjach plasowali się podopieczni Jana Suma z PUKS "Arka" Łętownia . W rozwinięciu kategorii wiekowych i klubu szczegóły rozgrywek oraz końcowe wyniki weekendowego współzawodnictwa.
Nowe miejsca do rekreacji i ćwiczeń sprawnościowych
  Informujemy, że na terenie Nowej Sarzyny powstały dwa nowe obiekty służące aktywizacji ruchowej mieszkańców, a jednym z nich jest ogólnodostępny „ Street Workout Park” zbudowany na placu szkolnym sąsiadującym z MOSiR-em. Więcej
Wznowienie działalności pływalni, siłowni i strefy zabaw

Informujemy, że w dniu 6.06.2020 wznawiamy udostępnianie siłowni i strefy zabaw, natomiast kryta pływalnia i sauna czynne będą od 8 czerwca z zachowaniem rygorów sanitarnych oraz ograniczeń liczby osób jednocześœnie korzystających z naszej oferty. W związku z zaleceniami GIS-u oraz naszymi   warunkami  lokalowymi wprowadzamy n/w limity i zachęcamy do  telefonicznego zgłaszania rezerwacji w kasie MOSiR-u /tel.172412899/.

Lp
 Obiekt MOSiR-u

  Limit osób

 Szatnie
 1  pływalnia  18  4
 2  sauna  2  2
 3  siłownia  5  2
 4  hala sportowa
 16+2 trenerów
-
 5  salka gimnastyczna
 12+1 trener
-
 6  salka tenisowa
 2  -
 7  strefa zabaw
 3  -
 8  boisko piłkarskie Orlik
14+2 trenerów
 -
 9  boisko wielofunkcyjne  14  -

  W celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom i pracownikom MOSiR-u osoby wybierające się na nasze obiekty zobowiązane są do przestrzegania powszechnie zalecanych rygorów sanitarnych, minimalizowania czasu i strefy pobytu, zachowania dystansu podczas ćwiczeń i zabawy oraz korzystania z maseczek podczas przechodzenia do szatni i jej opuszczania. 
Pamiętaj
    Na pływalni obowiązuje zachowanie porządku, czystości i spokoju oraz bezwzględne podporządkowanie się decyzjom prowadzącego zajęcia i ratownika.
Złote myśli
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do twojego życia.
Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
110.JPG
Hala
IMG_0465.jpg
Rozmaitości
image045.JPG
Licznik odwiedzin
1574652 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template