Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
Rejonowe Współzawodnictwo Szkolnych Tenisistów
  W dniu 11.12.2019 r. w hali sportowej MOSiR-u  rozegrana zostanie Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym, natomiast w piątek 13.12.2019 r. do Nowej Sarzyny przyjadą szkolne reprezentacje uczestniczące w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Organizatorem obu turniejów jest Podkarpacki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym
   W sobotę 7 grudnia 2019 r. na terenach wokół MOSiR-u w Nowej Sarzynie odbył się Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym z udziałem zawodniczek i zawodników z najlepszych polskich klubów kolarskich. Głównym organizatorem przełajowego współzawodnictwa rozgrywanego w 9 odrębnych konkurencjach w ramach Pucharu Polski był klub kolarski "Azalia" Brzóza Królewska. Szczegółowe wyniki /do pobrania / oraz inne  informacje dotyczące  imprezy, patronów, sponsorów i organizatorów - tutaj.
Grand Prix Podkarpacia Skrzatów

  W sobotę 7.12.2019 r. w hali sportowej MOSiR-u rozegrany został turniej tenisa stołowego kategorii skrzat z cyklu Grand Prix Podkarpacia organizowany przez POZTS w Rzeszowie.  Najmłodszych adeptów tenisa stołowego osobiście odwiedził Święty Mikołaj obdarowując okolicznościowymi prezentami wszystkich uczestników turniejowych zmagań. Więcej informacji oraz wyniki  na stronie organizatora .  

Mikołajkowy Turniej Piłkarski Młodzików
  W niedzielę 8 grudnia 2019 r. w hali sportowej MOSiR-u rozegrany został  Mikołajkowy Turniej Piłkarski Młodzików zorganizowany przez MZKS Unia Nowa Sarzyna  dla okolicznych klubów prowadzących piłkarskie szkolenie dzieci. Wszystkie drużyny uczestniczące w mikołajkowym współzawodnictwie odebrały z rąk Prezesa MZKS "Unia" Zbigniewa Hatylaka okolicznościowe statuetki i nagrody rzeczowe oraz paczki przekazane przez Świętego Mikołaja.Więcej informacji
V Bieg Niepodległości "Nowosarzyńska Jedenastka"
  W dniu 09.11.2019 r. dla uczczenia 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości najmłodsi biegacze rywalizowali na 1000 metrowej trasie poprowadzonej ulicami miasta , natomiast młodzież zmierzyła się z dystansem dwa razy dłuższym. W biegu głównym "Nowosarzyńskiej Jedenastki" blisko 200 dorosłych amatorów biegania oraz Nordic Walkingu rywalizowało na wymagającej, 11 kilometrowej trasie wytyczonej w lasach i terenach i otaczających Nową Sarzynę.
  Wyniki i inne informacje dotyczące biegów, tras, organizatorów i sponsorów "Nowosarzyńskiej Jedenastki" na stronie: bieg.sarzyna.info .  
Dziecięca Strefa Zabaw w MOSiR-ze

    Informujemy, że w najbliższy poniedziałek 7 października 2019r. w holu głównym na piętrze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie rozpocznie funkcjonowanie Dziecięca Strefa Zabaw wyposażona ze środków przekazanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. Strefa Zabaw składa się z dwupoziomowej konstrukcji przeznaczonej dla dzieci w wieku od 3 - 12 lat , kącika malucha dedykowanego dzieciom w wieku do 4 lat, mini ścianki wspinaczkowej dostępnej wyłącznie z asekuracją opiekuna w okresach nieobecności młodszych dzieci w kąciku malucha oraz okazjonalnie udostępnianej salki urodzinowej.

    Poniżej przedstawiamy cennik opłat za 60 minutowy okres korzystania z konstrukcji zabawowej, strefy malucha i salki urodzinowej :

  1. 1. indywidualny bilet wstępu do DSZ – 6,00 zł. / 7,00 zł. po godzinie 1700 oraz sobota-niedziela,

    2. grupowy wynajem DSZ na wyłączność - 30,00 zł. / 40,00 zł. po godzinie 1700 oraz sobota-niedziela,

  2. 3. grupowy wynajem DSZ z salką urodzinową – 50,00 zł./ 60,00 zł. po godzinie 1700 oraz sobota-niedziela,

  3. Z uwagi na inicjowanie i zatrzymywanie czasu pobytu w kasie MOSiR-u do pierwszej godziny doliczany jest 10 minutowy okres na dotarcie do strefy zabaw i końcowe rozliczenie. Po 70 minucie od zakupu biletu w cyklach 6-cio minutowych doliczane jest 10% wartości wykupionego wejścia. 

  Jednocześnie informujemy, że Dziecięca Strefa Zabaw czynna będzie codziennie w godzinach 1000-2000, a dla stałych klientów /posiadaczy karnetów MOSiR-u/ podobnie jak przy innych usługach obowiązywać będą ulgi uzależnione od rodzaju karnetu. 

  Osoby zainteresowane prosimy o uważne zapoznanie się z niżej zamieszczonym Regulaminem i przekazanie dzieciom niezbędnych informacji oraz zasad zapewniających bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom Dziecięcej Strefy Zabaw.

 W kasie MOSiR-u przyjmowane są rezerwacje na wejścia grupowe.

Czytaj całość...
Pamiętaj
Każda osoba przed wejściem na pływalnię zobowiązana jest do dokładnego umycia ciała pod natryskiem (mydło, szampon).
Złote myśli
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do twojego życia.
Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
117.JPG
Hala
IMG_0431.jpg
Rozmaitości
image031.JPG
Licznik odwiedzin
1531500 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template