Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
Grand Prix Podkarpacia Kadetów

  W dniu 15.09.2018 r. w hali sportowej nowosarzyńskiego MOSiR-u rozegrany został turniej  Grand Prix Podkarpacia Kadetów w tenisie stołowym organizowany przez POZTS. Wyniki .

Pożegnanie Wakacji 2018

  Informujemy, że w dniu 8.09.2018r. na obiektach Orlika oraz w ich otoczeniu odbędzie się "Pożegnanie Wakacji 2018". W programie tegorocznej imprezy tradycyjne konkursy sprawnościowe, liczne atrakcje dla najmłodszych  oraz piłkarskie współzawodnictwo dziewcząt i chłopców. Szczegóły organizacyjne.

V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu Tenisa Stołowego

 W dniach 20-24.08.2018 r. na obiektach MOSiR-u gościliśmy tenisistów stołowych PUKS Arka Łętownia, którzy w ramach klubowego zgrupowania   przygotowywali się do sezonu 2018/2019. Zgrupowanie zakończył organizowany w dniu 25.08.2018r V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2018" z udziałem tenisistów stołowych z kategorii wiekowych od młodzika do weterana.  Wyniki .

Turnieje Piłkarskie Orlików

  W dniu 9.08.2018 r. na nowosarzyńskim Orliku odbył się Turniej Piłkarski chłopców urodzonych w latach 2007 i mł. W rozgrywkach o Puchar prezesa KBOŚ Sp. z o.o. w Sarzynie -  Krzysztofa Jaromina rywalizowały zespoły Orlika Przemyśl, JKS-u Jarosław oraz  MOSiR-Orlik  Nowa Sarzyna.  Końcowa klasyfikacja turnieju.

   W dniu 10.08.2018 r. młodzi adepci piłki nożnej uczestniczyli w mocno obsadzonym turnieju organizowanym przez Rotundę Krzeszów, w którym podopieczni Zdzisława Barana - animatora nowosarzyńskiego Orlika wywalczyli III miejsce. Szczegółowe wyniki i końcowa klasyfikacja na stronie organizatora .

Wakacyjny Turniej Piłkarski Orlików

  W dniu 18.07.2018 r. na boisku "Orlik 2012" odbył się Wakacyjny Turniej Piłkarski Orlików z udziałem Azalii W. Zarczycka, ORLIKA i MZKS Unia N. Sarzyna oraz przebywającego w Nowej Sarzynie na zgrupowaniu UKS-u Górnika Siersza. Organizatorem wakacyjnego współzawodnictwa chłopców z roczników 2007 i młodszych był MZKS Unia oraz Lokalny Animator Orlika - Zdzisław Baran. Końcowa klasyfikacja i wyniki turnieju.

Postój technologiczny pływalni

   Informujemy, że tegoroczny postój technologiczny pływalni krytej MOSiR-u zaplanowany został na okres  3-15 lipiec.  W okresie postoju sauna, siłownia i sale sportowe będą udostępniane na dotychczasowych zasadach, natomiast amatorom pływania polecamy baseny odkryte MZKS Unia, które od 50-ciu lat w okresie wakacji oferują lokalnej społeczności bezpieczne warunki do nauki pływania, rekreacji i aktywnego wypoczynku nad wodą . 

Pamiętaj
Dzieci do lat 7 mogą korzystać z pływalni tylko pod opieką osób pełnoletnich.
Złote myśli
Szczęście jest zdrowe dla ciała, ale to troska rozwija siły ducha.
Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
051.JPG
Hala
IMG_0434.jpg
Rozmaitości
image019.JPG
Licznik odwiedzin
1444763 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template