Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
Lider
Facebook
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
BIP
Drukuj
 
                               WYNIKI PL6M - Leżajsk 6 runda (12.06.2016r)    
 
 Nazwisko i imię
 rocz      dystans
  czas m-ce
     dystans   czas m-ce
Paszek Patrycja
  01 ...................  .......  ....
100m zmienny 1.32.07   2
Paszek Oliwia   02 .................. ....... ..... 100m zmienny
1,34,61
  3
Sarzyńska Martyna
  03 50m dowolny  47,51
  6
50m grzbietowy  51,93
  4
Żurawski Sabastian   03 50m dowolny  33,46
  1
100m zmienny
1,29,25 
  4
Klara Stachula
  04 50m dowolny
 39,40   3 50m grzbietowy  44,78
  3
Szuba Michał
  04
50m dowolny  48,69
  7
50m grzbietowy
 57,45
  4
Zielińska Wiktoria
  05
50m klasyczny  55,88   4 50m grzbietowy
 50,12   3
Stodulski Michał
  05
50m dowolny
 45,54
  8 50m grzbietowy  52,96   5
Rudzińska Amelia
  06 50m dowolny  42,82
  2 50m grzbietowy  58,64 
  7
Babiarz Patrycja
  06
50m dowolny  47,52
  3
50m grzbietowy  52,32 
  5
Dziwota Natalia
  06
25m klasyczny
 26,16  
50m grzbietowy  50,92
  
Makowiecka Ola     06 50m dowolny  55,78    5  50m grzbietowy  1,11,50  11 
Zygmunt Hubert
  06 50m dowolny  55,25
  4
25m klasyczny
 24,04
  2
Zygmunt Marzena   07 50m dowolny  50,96    5 25m grzbietowy   22,39   2
Ożóg Olivier
  07
50m dowolny  59,99
  4  25m grzbietowy  25,42
  3 
Przybylska Martyna
  08 25m dowolny
 29,11   6
25m grzbietowy  29,90
 
Zygmunt Hanna
  08 25m dowolny
 25,62
  5  
25m grzbietowy  27,86
  4
Paszek Lena
  08
25m dowolny  30,74
  9 
25m grzbietowy  33,67   9 
Sarzyński Mateusz
  08
25m dowolny 
 23,11
  2
25m grzbietowy  28,04
  7  
Sroka Sebastian   08
25m dowolny  27,61
 10  
25m grzbietowy
 26,52
  5
Szuba Bartosz
  08
25m dowolny
 36,79 
 11 25m grzbietowy
   
Paszek Hubert
  08
------------------
 ------  ---- 25m grzbietowy
 31,57
 11
Paul Maksymilian
  08
 -----------------  -------  ----- 25m grzbietowy  27,43
  6
Agnieszka Gromada
  09
25m dowolny  25,22 
  3
25m grzbietowy  27,10
  3
sztafeta chłopców
03/08
6x25m dowolny
2,02,57
  4
...................... ........ .....
sztafeta dziewcząt
03/08
6x25m dowolny
2,04,56
  4
...................... ........   .....
2+2 osoby z rocznika 06/07  4x25m dowolny  1,30,29    4  .................... ........ .....
            2+2   08 4x25m dowolny  1,44,76   2  ....................  ........ ......
3+3 dwie os. z rocz. 03/05 6x25m dowolny 1,58,67    4  .....................  ........ ...... 
     
   Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc w wyjazdach na zawody pływackie a pływakom
gratulujemy wyników w Lidze 6 Miast !                                                      
                                                                  Dariusz Jaromin i Tomasz Pudełkiewicz                    
 
                            WYNIKI PL6M - Łańcut 4 runda (23.04.2016r)
 Nazwisko i imię
 rocz      dystans
  czas m-ce
     dystans   czas m-ce
Paszek Oliwia
  02 50m dowolny
34,90
  3
100m zmienny 1,32,20   3
Paszek Julita
  02
50m dowolny 45,20
  4
----------------- -------
 ---
Wysocka Sara   03 50m dowolny 37,90
  5 50 grzbietowy
46,00
  6
Sarzyńska Martyna
  03 50m dowolny 44,60
  7
50m klasyczny 50,40
  3
Żurawski Sabastian   03 50m dowolny 33,30
  2
50m klasyczny
43,60
  2
Kamiński Dawid
  03 ---------------
 ------  ---- 50m klasyczny 42,90
  1
Nieroda Bartosz
  03
50m dowolny 35,50
  3
50 grzbietowy
43,90
  4
Filip Marcin
  03
50m dowolny 38,60   7 50 grzbietowy
55,40   8
Józefara Aleksandra
  04
50m dowolny
42,30
  6  ----------------  -------  -----
Szuba Michał
  04 50m dowolny 48,10
  9
50m grzbietowy 54,90
  7
Zielińska Wiktoria
  05 50m klasyczny 56,00
  5
50m grzbietowy 49,30
  3
Szydło Sara
  05
50m dowolny
44,40
  5
 ----------------- -----
-----
Stodulski Michał
  05
50m dowolny 42,38
  5
50m grzbietowy
57,40
  7
Rudzińska Amelia
  06 50m dowolny 44,60
  2 50m grzbietowy 56,70
  7
Babiarz Patrycja
  06
50m dowolny 48,50
  4
50m grzbietowy 51,60
  3
Dziwota Natalia
  06
50m klasyczny
59,30   1
50m grzbietowy 51,10
  2
Zygmunt Hubert
  06 50m dowolny 51,60
  5
50m klasyczny
54,20
  1
Ożóg Olivier
  07
50m dowolny 55,00
  7 50m grzbietowy 28,10
  7
Jaromin Karol
  07
50m dowolny
1,03,90
  9
50m grzbietowy
29,70
 10
Zygmunt Marzena
  07 50m dowolny 49,70
  3
50m grzbietowy 23,70
  2
Bąka Sara
  07
---------------
-------  ---- 50m grzbietowy 31,50
  7
Przybylska Martyna
  08 25m dowolny
27,20    5
25m grzbietowy 27,00
  3
Zygmunt Hanna
  08 25m dowolny
30,40
   7
25m grzbietowy 27,50
  6
Paszek Lena
  08
25m dowolny 33,30
   8
25m grzbietowy 31,70   11 
Żołnierczuk Anna
  08  --------------  -----  ---- 25m grzbietowy
30,10
   9
Szydło Lena
  08
 --------------  -----  ---- 25m grzbietowy
36,00
  12
Sarzyński Mateusz
  08
25m dowolny 
23,60
  2
25m grzbietowy 27,00
   5
Migdałek Oliwier
  08 25m dowolny 26,00
  5
25m grzbietowy 26,10
   4
Sroka Sebastian   08
25m dowolny 31,70
  10
25m grzbietowy
31,70
  13
Szuba Bartosz
  08
25m dowolny
40,50
  11 25m grzbietowy
34,20
  15
Paszek Hubert
  08
------------------
 ------  ---- 25m grzbietowy
28,70
  7
Paul Maksymilian
  08
 -----------------  -------  ----- 25m grzbietowy 29,00
  9
Agnieszka Gromada
  09
25m dowolny 26,10
  3
25m grzbietowy 27,20
  4
sztafeta mieszana
06imł.
4x25m dowolny
1,33,00
  3
 ------------------  ------ -----
sztafeta dziewcząt
03imł.
6x25m dowolny
2,03,90
  3
 ------------------ -------
-----
sztafeta chłopców
03imł. 6x25m dowolny 1,49,20
  4
 ------------------
-------
-----
 
                                               instruktorzy pływania p.Dariusz Jaromin i p. Tomasz Pudełkiewicz.
 
                           WYNIKI PL6M - Głogów Młp. 3 runda (9.04.2016r)
 Nazwisko i imię
 rocz      dystans
  czas m-ce
     dystans   czas m-ce
Paszek Oliwia
  02 100m dowolny
1,31,0
   3 100m zmienny 1,36,0
  3
Wysocka Sara   03 100m dowolny 1,25,3    4 50 grzmbietowy
47,2   5
Sarzyńska Martyna
  03 50m grzbietowy 51,1
   7
50m klasyczny 50,9
  6
Żurawski Sabastian   03 100m dowolny 1,17,1    1 50m klasyczny
42,9
  1
Kamiński Dawid
  03 50m grzbietowy 43,0
   1 50m klasyczny 46,2
  2
Stachula Klara
  04 50m dowolny 40,7
   4 50m grzbietowy 50,9
  6
Szuba Michał
  04 50m dowolny 48,9
   5 50m grzbietowy 59,5
  5
Zielińska Wiktoria
  05 50m dowolny 45,4
   9
50m klasyczny 58,1
  7
Rudzińska Amelia
  06 50m dowolny 47,0
  3
50m grzbietowy 27,65
  10
Babiarz Patrycja
  06
50m dowolny 48,9
  4
50m grzbietowy 23,19
  3
Makowiecka Aleksandra
  06
50m dowolny 1,04,18
 11 50m grzbietowy
32,53
  13
Zygmunt Hubert
  06 50m dowolny 51,4
  6 50m klasyczny
25,55
  3
Zygmunt Marzena
  07 25m dowolny 22,79
  4
25m grzbietowy 24,88
  3
Przybylska Martyna
  08 25m dowolny
29,68
  3
25m grzbietowy 29,35
  3
Zygmunt Hanna
  08 25m dowolny
31,41
  4
25m grzbietowy 31,51
  6
Sarzyński Mateusz
  08
25m dowolny 
25,78
  5
25m grzbietowy 27,85   6
Migdałek Oliwier
  08 25m dowolny 26,75
  6 25m grzbietowy 28,85
  9
Sroka Sebastian   08
25m dowolny 28,42
  9
25m grzbietowy
28,04
  7
Szuba Bartosz
  08
25m dowolny
40,18
  11
25m grzbietowy
35,78
  14
sztafeta dziewcząt
07-08 4x25m dowolny
1,49,7
  2
     
                  
                                                     instruktorzy pływania p.Dariusz Jaromin i p. Tomasz Pudełkiewicz.
                  Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Pływaniu
Nazwisko i imię (dziewczęta)          Szkoła            Styl    Czas  Miejsce
Wysocka Sara SP Nowa Sarzyna 50m dowolny 37,86      II
Jaworska Aleksandra  SP Sarzyna 50m grzbietowy 52,76       I
Babiarz Wiktoria SP Sarzyna 50m grzbietowy 54,36     II
Koczot Aleksandra SP Tarnogóra  50m grzbietowy  1:01,58    III
Szydło Sara SP Sarzyna 50m klasyczny 53,07     II
              sztafety SP Nowa Sarzyna 6x50m dowolny 2:00,87      I
              sztafety SP Ruda Łańcucka 6x50m dowolny 2:24,91     III
 Nazwisko i Imię (chłopcy)          Szkoła            Styl    Czas  Miejsce
Żurawski Sabastian SP Nowa Sarzyna 50m dowolny  35,27      I
Nieroda Bartosz SP Nowa Sarzyna  50m dowolny 36,54    II
Szuba Tomasz  SP Nowa Sarzyna  50m grzbietowy 47,21    II
Kamiński Dawid SP Nowa Sarzyna  50m klasyczny  46,33     I
Wittich Michał SP Nowa Sarzyna  50m klasyczny 1:01,43    III
              sztafety SP Nowa Sarzyna  6x50m dowolny 1:43,85     I
              sztafety SP Wola Zarczycka 6x50m dowolny  2:22,32    III
                                        
                                      Powiatowa Gimnazjada w Pływaniu
Nazwisko i Imię (dziewczęta)          Szkoła          Styl  Czas   Miejsce
Paszek Patrycja G Nowa Sarzyna 50m dowolny 35,24      I
Gilarska Aleksandra  G Nowa Sarzyna 50m dowolny  39,14    III
Klaudia Dubiel G Sarzyna  50m grzbietowy 40,15     II
Paszek Oliwia  G Nowa Sarzyna 50m klasyczny 46,21      I
Żurawska Nikol G Nowa Sarzyna 50m klasyczny 47,95     II
Boroń Klaudia G Nowa Sarzyna  50m motylkowy 41,78     II
Madera Martyna  G Nowa Sarzyna  50m motylkowy  46,38    III
                sztafety G Nowa Sarzyna 6x50m dowolny 3:41,33     I
Nazwisko i Imię (chłopcy)         Szkoła         Styl   Czas Miejsce
Nadłonek Rafał  G Nowa Sarzyna  50m dowolny  32,57      I
          sztafety G Nowa Sarzyna   6x50m dowolny 3:29,15      I
                               
                                          Powiatowa Licealiada w Pływaniu
Nazwisko i Imię (dziewczęta)              Szkoła           Styl   Czas    Miejsce 
Nietrzeba Anita  ZS Nowa Sarzyna 50m dowolny  33,46      I
Sowa Zuzanna ZSL Leżajsk-MOSiR NS  50m klasyczny   45,64      I
Nazwisko i Imię (chłopcy)              Szkoła           Styl    Czas  Miejsce 
Paul Alan ZSL-MOSiR NS  50m grzbietowy  34,50    III
  
  Wysokie wyniki w szkolnych zawodach to efekt pracy nauczycieli i instruktorów pływania MOSiR w Nowe Sarzynie. Poniżej przedstawiamy najwyższe wyniki naszych pływaków w wojewódzkich zawodach szkolnych.
Sukcesy zawodników szkółki pływackiej  MOSiR-u w Nowej Sarzynie w szkolnych zawodach szczebla wojewódzkiego w latach 2009-2015:
Pustkowie-Osiedle 2015   miejsce  S.P. Nowa Sarzyna               czas 
Oliwia Paszek       X 50m styl klasyczny             44,80 F
Sebastian Żurawski     VIII 50m st.dowolny              34,25 F
            Dębica 2015   G. Nowa Sarzyna  
Alan Paul       V 50m st. grzbietowy              32,86 F
           Ropczyce 2015    Z.S. Nowa Sarzyna  
Anita Nietrzeba      VI 50m  st. dowolny 32,66 F 32,40 1/2 F
Natan Makowiecki ZSL
      V
50m st.dowolny
27,15 1/2 F 26,96 F
            Leżajsk 2014
  G. Nowa Sarzyna
 
Anita Nietrzeba
     IX
50m st. dowolny
32,43 F 32,13 1/2 F
Natan Makowiecki
     III
50m st. dowolny
27,74 1/2 F 27,34 F
sztafeta- dziewczęta      IX
6x50m st. dowolny
           3:29,60 F
sztafeta- chłopcy
    VII
6x50m st. dowolny
           3:08,27 F
           Łańcut 2013
  S.P. Nowa Sarzyna
 
Klaudia Boroń
      V
50m st. dowolny
34,27 F 33,95 1/2 F
sztafeta- dziewczęta
      X
6x25m st. dowolny
          1:47,05 F
        Kolbuszowa 2013
  Z.S. Nowa Sarzyna
 
Daria Gancarz
    VIII
50m st. klasyczny
43,63 F 43,48  1/2 F
           Ropczyce 2012   S.P. Nowa Sarzyna         
Julia Szarek
    VII
50m st. dowolny
          35,14 F
Alan Paul
     VI
50m st. grzbietowy           38,30 F
sztafeta- dziewczęta       IX 6x25m st. dowolny           1:46,64F
           Mielec 2012      Z.S. Nowa Sarzyna      
Daria Gancarz     VIII 50m st. klasyczny 45,32 F 43,78 1/2 F
sztafeta - dziewczęta
    VII
6x50m st. dowolny
3:52,76 F 3:48,32 1/2 F
MOSiR Nowa Sarzyna 2011   S.P. Nowa Sarzyna   
Anita Nietrzeba       VII 50m st.klasyczny  44,20 F 43,49 1/2 F 
Weronika Saidłowska       X 50m st. klasyczny  50,61 F 48,49 1/2 F 
Natan Makowiecki       IV 50m st.dowolny             31,10 F 
sztafeta - dziewczęta      VII 6x25m st.dowolny            1:43,68 F
sztafeta - chłopcy     VIII 6x25m st.dowolny 1:44,76F 1:42,18 1/2F
          Leżajsk 2011   Z.S. Nowa Sarzyna  
Daria Gancarz       IV 50m st. klasyczny            43,31 F
sztafeta - dziewczęta     VIII 6x25m st. dowolny           3:49,09 F
        Krosno 2010    S.P. Nowa Sarzyna  
Anita Nietrzeba      IX 50m st. klasyczny            45,86 F
          Leżajsk 2010    G. Nowa Sarzyna  
sztafeta - dziewczęta      VI 6x25m st. dowolny           3:40,97 F
          Mielec 2010    Z.S. Nowa Sarzyna  
Krzysztof Żuraw      IX 50m st. dowolny 29,20 F 27,56 1/2 F
         Ropczyce 2009    S.P. Nowa Sarzyna  
Marcin Żuraw      VII 50m st. dowolny            31,98 F
Mateusz Hapel       VI 50m st. motylkowy            36,48 F
sztafeta - chłopcy       IX 6x25m st. dowolny 1:42,45 F1:39,36 1/2F
           Leżajsk 2009   G. Nowa Sarzyna  
Krzysztof Żuraw     VIII 50m st. dowolny             27,78 F
sztafeta - dziewczęta    VIII  6x25m st. dowolny          3:39,04 F
sztafeta - chłopcy       X 6x25m st. dowolny          3:17,90 F
 Sukcesy pływackie uczniów szkół miasta i gminy Nowa Sarzyna możliwe były dzięki systematycznym treningom na basenie prowadzonym przez instruktorów pływania p.Dariusza Jaromina i Tomasza Pudełkiewicza. Pływacy poprawiają swoje umiejętności sportowe i startują z powodzeniem w pływackiej Lidze 6 Miast. 
PŁYWACKA LIGA 6 MIAST 2015
Sokołów Młp.-21.02.
Poniżej przedstawiamy wyniki:
Imię i Nazwisko  rocz.  25 dow  50 dow  25 grz  50 grz  25 kl  50 kl  100 dow  m-ce
Karol Gut  2002            56,06  1:44,29  
Daniel Kusy 2002              1:36,48   
Sebastian Żurawski 2003    36,37        46,40    2-50kl 
Bartosz Nieroda  2003    39,70    46,54        3-50grz 
Tomasz Szuba  2003    39,44    49,65         
Sara Wysocka 2003    40,61    47,76         
Roksana Zawół  2003            54,42     
Martyna Sarzyńska  2003    57,45    1:01,71        
Sara Szydło  2005      25,41    27,54       
Wiktoria Zielińska  2005     25,46    25,28       
Zuzanna Szuba 2005      28,20    29,09       
Natalia Dziwota  2006      25,03    39,18       
Szymon Stachnio 2006  36,57               
Przemysław Szczęch  2006  26,56   22,80          
Hubert Zygmunt  2006      26,92    DNF     2-25kl
Marzena Zygmunt  2007  30,67    28,91           
Oliwier Ożóg 2007     38,11          
Karol Jaromin  2007  31,93    31,08           
Hanna Zygmunt  2008  32,58   33,14           
Mateusz Sarzyński  2008  31,48    31,87           
Sebastian Sroka 2008  35,96    34,43          
Agnieszka Gromada 2009  41,15    38,25           
Sztafeta 4x25m. st. dowolnym rocznika 2006 i młodsi w składzie: Hubert Zygmunt,
Przemysław Szczęch, Karol Jaromin i Mateusz Sarzyński zajęła III miejsce z czasem 1:59,46. 
Leżajsk- 24.01.
Poniżej przedstawiamy wyniki:
Imię i Nazwisko  rocz. 

25 dow

50 dow  25 grz  50 grz  25 kl  50 kl  100 dow  m-ce 
Karol Gut 2002           54,95 1:39,90  
Daniel Kusy 2002             1:36,74  
Jakub Karwacki  2002            00:00    
Sebastian Żurawski 2003   36,76       46,87   1,2
Bartosz Nieroda  2003    38,71   46,21       3,2
Tomasz Szuba 2003   42,66   51,91       3-50grz 
Sara Wysocka 2003   40,08   48,59       
Roksana Zawół  2003   54,89       53,91     
Martyna Sarzyńska 2003   56,79   1:02,96         
Wiktoria Zielińska 2005   49,56      26,00    
Zuzanna Szuba  2005      28,84   28,14     3-25kl 
Michał Wittich 2005   51,32             
Tymoteusz Chrzan  2005          30,87       
Bartosz Sulikowski 2005      28,04    37,02      
Michalina Kopacz  2005              sztafeta  6x25-d 
Alicja Paszek  2005     31,80           
Alicja Sulikowska 2006     41,57           
Natalia Dziwota 2006     25,50         
Przemek Szczęch 2006 27,91    24,74          
Hubert Zygmunt 2006     26,91   31,64      1-25kl 
Karol Jaromin 2007 30,71   32,40           
Piotr Sulikowski  2007  32,70   31,83          
Oliwier Ożóg 2007     43,16          
Julia Kruk  2008 46,72    58,86           
Hanna Zygmunt  2008  40,61   34,26           
Sebastian Sroka   2008  40,23   33,99           
Oliwier Migdałek  2008 50,20              
Mateusz Sarzyński  2008  29,19    38,13         
Bartosz Szuba  2008     55,56           
Agnieszka Gromada   2009  38,00    36,42          
Sztafeta 6x25 m. stylem dowolnym w kat.02/05 chłopców w składzie: Nieroda Bartosz, Karol Gut,
Jakub Karwacki, Tomasz Szuba, Sebastian Żurawski i Daniel Kusy zajęła III miejsce.
Wyjazd na zawody przygotowali trenerzy Dariusz Jaromin i Tomasz Pudełkiewicz. 
PL6M Zestawienie Medalistów 2014r.
 
nazwisko imię
   kt   Dyst   LEŻ NS
ND
 G S
 Ł  M-ce
Dziwota Natalia 2006 25-g 25,24
26,18          3,1
Żurawski Sebastian 2003 50-d 38,93  35,41   38,1  39,00    1,1,1,2
Żurawski Sebastian 2003
100-d     1:26,08
          2
Żurawski Sebastian 2003 50- kl
47,54   49,55 49,1  48,68    1,2,2,1
Żurawski Sebastian 2003  100-kl    1:40,61              2 
Nieroda Bartosz
2003 50-d 39,63                3
Nieroda Bartosz
2003 50-g 55,83                3
Wysocka Sara
2003 50-d
41,26                3
Paszek Patrycja 2001
50-d 35,01
35,97
  39,00 37,14 37,7 2,1,2,2,2
Paszek Patrycja 2001 50-k 46,24   49,21 48,00      2,2,1
Paszek Patrycja 2001  100-kl   1:41,04     1:47,1  1,2
Paszek Patrycja 2001
100-k
             
Dubiel Klaudia
2001 50-g
    42,40   42,90 44,7  2, ,1
Dubiel Klaudia 2001 50-d   37,57     39,6 2,3
Dubiel Klaudia
2001 100-g
  1:30,03
             1
Dubiel Klaudia  2001  100-d      1:23,56            2 
Gut Karol
2002
100-d
    1:53,31
           3
Gut Karol 2002
100-kl
   2:09,15              3
Paszek Oliwia
2002
50-d 36,07
               3
Paszek Oliwia  2002 50-kl          51,56       3  
Wittich Maciej 2004 50-d
38,42
 38,18 39,44 40,84 41,07 40,3 2,1,2,1,1,1
Wittich Maciej 2004 50-k
54,78
 53,16         1,1
Wittich Maciej 2004 50-g
    49,95
           1
Wittich Maciej 2004  25-g          21,26       1 
Zielińska Wiktoria
2005
50-k
57,55
               1
Zielińska Wiktoria 2005 25-k
    29,61
           1
 
Aleksandra Gilarska 2001 100-d         1:29,07 1:29,6 3,2
Aleksandra Gilarska  2001  100zm      1:46,25         
Fabian Makowiecki  2001 50-d   32,46     33,9 3,2
Fabian Makowiecki  2001 100-d         1:19,5      2 
Fabian Makowiecki
2001
100-kl
  1:37,60              3
Fabian Makowiecki  2001 50-g      45,41            3
Szczęch Przemysław  2006 25-g   26,60               3
Zygmunt Marzena 2007 25-g    31,66               2
Zygmunt Marzena 2007 25-d   36,69          
Jaromin Karol  2007  25-g   35,67              2 
Jaromin Karol 2007  25-d   39,30              2
Gromada Agnieszka  2009  25-g    58,52              3
Michał Wittich 2005  50-g     53,71            2 
Michał Wittich 2005  25-g        22,7  24,39   3,3
Bigas Marek  2002  50-g     1:01,86            3
Ł - Łańcut- 22.02. /S - Sokołów Młp. - 15.03. / G - Głogów Młp.- 12.04. / ND - Nowa Dęba - 07.06. /
N S - Nowa Sarzyna - 29.10. / L- Leżajsk - 22.11.
Pływacka Liga 6 Miast - Leżajsk 22 listopad 2014r.
Wyniki zawodników:                                                                                  
Dziwota Natalia               (2006)             - III m.na 25 m. st. grzbietowym    - 25,24
Zygmunt Marzena           (2007)             - XI m. na 25 m. st. grzbietowym    - 28,58
Babiarz Patrycja              (2007)             - XVI m. na 25 st. grzbietowym       - 32,71 
Makowiecka Aleksandra  (2006)             - XXI m. na 25 st. grzbietowym       - 35,80
Zygmunt Hanna              (2008)             - XXII m. na 25 st. grzbietowym      - 36,44
Zygmunt Hubert             (2006)             - VI m. na 25 st. grzbietowym          - 27,15
                                                         oraz IV m. na 50 m. st. zmiennym         - 1:06,67
Jaromin Karol                  (2006)             - XVII m.na 25 st. grzbietowym       - 33,28 
Sarzyński Mateusz          (2007)             - XXI m. na 25 st. grzbietowym        - 38,55
Ożóg Oliwier                   (2007)              - XXII m. na 25 st. grzbietowym      - 41,41

Jaworska Aleksandra     (2005)              - VI m. na  25 st. grzbietowym         - 25,33
Szydło Sara                   (2005)               - VIII m. na  25 st. grzbietowym      - 26,21 
Zielińska Wiktoria           (2005)              - V m. na 50 m. st. dowolnym           - 50,19
                                                           oraz I m. na 50 m st. klasycznym          - 57,55
Wittich Michał                (2005)              - III m. na  25 st. grzbietowym         - 24,17
                                                             oraz V m. na 50 m. st. dowolnym         - 50,41
Chrzan Tymoteusz        (2005)               - VII m. na 50 m. st. klasycznym      - 1:05,46
Makowiecka Zuzanna    (2004)               - VIII m. na 50 m. st. grzbietowym   - 1:07,64
Wittich Maciej               (2004)                - II m. na 50 m. st. dowolnym            - 38,42
                                                                oraz I m. na 50 m. st. klasycznym      - 54,78
Wysocka Sara              (2003)                - VI m. na 50 m. st. grzbietowym       - 50,04
                                                               oraz III m. na 50 m. st. dowolnym      - 41,26
Żurawski Sebastian      (2003)                - I m. na 50 m. st. dowolnym             - 38,93
                                                              oraz I m. na 50 m st. klasycznym        - 47,54
Bartosz Nieroda           (2003)                - III m. na 50 m. st. dowolnym           - 39,63
                                                               oraz III m. na 50 m. st. grzbietowym - 55,83
Szuba Tomasz              (2003)                - V m. na 50 m. st.dowolnym              - 44,92
Dubiel Klaudia              (2001)               - V m. na 100 m. st. zmiennym        - 1: 34,75
                                                                oraz VI m. na 50 m. st. dowolnym     - 37,32
Paszek Patrycja          (2001)               -  II m. na 50 m. st.dowolnym              - 35,01
                                                             oraz II m. na 50 m. st. klasycznym      -  46,24
Paszek Oliwia              (2002)               - III m. na 50 m. st. dowolnym             - 36,07
Gilarska Aleksandra    (2001)               - VII m. na 50 m. st. dowolnym             - 39,02
                                                               oraz VI m. na 50 m. st.klasycznym      - 52,44
Gut Karol                    (2002)               - XVI m. na 50 m. st. dowolnym             - 44,33
                                                               oraz VII m. na 50 m. st. klasycznym    - 59,33
Karwacki Jakub          (2002)               - XVIII m. na 50 m. st. dowolnym           - 47,74
Sztafeta 4x25 m. st. dowolnym - 2006r.: Natalia Dziwota, Zygmunt Marzena,
Makowiecka Aleksandra i Patrycja Babiarz zdobyły II miejsce, uzyskując czas: 2:"05,78
Hubert Zygmunt, Przemysław  Szczęch, Jaromin Karol i Sarzyński Mateusz - III m : 2:04,77.
Sztafeta 4x50 m. st.dowolnym - 2004/05r.: Wiktoria Zielińska,Szydło Sara,
Makowiecka Zuzanna i Zuzanna Szuba zdobyły III m. z czasem 3 :52,60
a sztafeta 4x50 m. st. zmiennym 2001/2003 w składzie Aleksandra Gilarska ,
Oliwia Paszek, Patrycja Paszek i Klaudia  Dubiel - II m.  z czasem:2:55,80.                                                                                                               Opiekunami byli Dariusz Jaromin i Tomasz Pudełkiewicz.

   
Zawody pływackie w Nowej Dębie z cyklu Liga 6 Miast - 7 czerwca 2014r.  

W zawodach wzięła udział szkółka pływacka przy MOSiR - e w Nowej Sarzynie.
Zdobyliśmy łącznie 15 medali co daje wynik całkiem przyzwoity na tle innych
ośrodków biorących udział w rywalizacji turnieju. Zawodniczki i zawodnicy zdobyli
swoje kolejne trofea jak również te pierwsze, które są tym cenniejsze,
że motywują do dalszej ciężkiej pracy. Wyniki pływaków:

Klaudia Dubiel              I m. -  42,49   (50 m st. grzbietowy)            

                                    II m.  - 1:23,56  (100 m. st. dowolny)

Aleksandra Gilarska    I m. - 1:46,25  (100 m st.zmienny)  

                                  VI m. - 50,68  (50 m. st. grzbietowy)

Wiktoria Zielińska      I m. -  29,61  (25 m. st. klasyczny)  

                                 IV m. -  25,12  (25 m. st. dowolny)

Maciej Wittich           I m. -  49,95 (50 m. st. grzbietowy)  

                                 I m. - 39,44  (50 m. st. dowolny)

Patrycja Paszek       II m. -  49,21  (50 m. st. klasyczny)  

                                IV m. - 1:25,00  (100 m. st. dowolny)                   

Sebastian Żurawski  II m. - 1:26,08  (100 m st. dowolny)

                                II m.  - 49,55   (50 m. st.klasyczny)      

Michał Wittich           II m. - 53,71 ( 50 m. st. grzbietowy)  

                                 V m. -  22,72  (25 m. st. dowolny)

Fabian Makowiecki   IV m.-  1 : 22,82 (100 m. st. dowolny)

                                III m.- 45,41 (50 m. st. grzbietowy)

Karol Gut                  III m.-  1:53,31 (100 m, st. dowolny)

                                  V m. - 1:06,28 (50 m. st. klasyczny)

Marek Bigas             IV m.- 2:15,33 (100 m. st. dowolny)  

                                III m.- 1:01,86 (50 m. st. grzbietowy)

Sara Wysocka         IV m. - 1 :37,30 (100 m. st. dowolny)

                                V m. - 59,99 (50 m. st.klasyczny)

Sara Szydło            III m.- 26,95 (25 m.st. grzbietowy)    

                               V m. - 30,69 (25 m. st. dowolny)

Natalia Dziwota      VIII m. - 30,70 (25 m. st. grzbietowy)

Bartosz Sulikowski   X m.- 1:11,32 (50 m. st. grzbietowy)

Tomasz Szuba        VI m. - 1:42,65 (100 m. st. dowolny)    

                               VI m. - 53,56 (50 m. st. grzbietowy)

Zuzanna Szuba      VI m. - 27,62 (25 m. st. dowolny)          

                               V m. - 32,05 (25m st. klasyczny)

Zawody pływackie w Głogowie Małopolskim
   12 kwietnia 2014 r w Głogowie Małopolskim odbyły się zawody pływackie z cyklu „ Liga 6 Miast ”.W rywalizacji udział wzięli pływacy szkółki przy MOSiR-e w Nowej Sarzynie. Oprócz naszej kilkunastoosobowej kadry wystąpiły drużyny z Nowej Dęby, Sokołowa Młp., Leżajska, Łańcuta i gospodarze.
  Młodzi pływacy reprezentujący MOSiR w Nowej Sarzynie przewieźli, aż 8 krążków medalowych  w tym: 3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe, które wywalczyli : Patrycja Paszek - I i II m, Sebastian Żurawski  I i II m.,Michał Wittich - III m.,  Maciej Wittich - Im.  i  Sara Szydło 2 x III mNa uznanie zasługują wszyscy medaliści i uczestnicy poszczególnych konkurencji pływackich ligi , jednak wielkie brawa trzeba skierować do Macieja Wittich (2004) i Sary Szydło. Ten pierwszy zdominował wyścigi 50 m. stylem dowolnym uzyskując czas 40,84  i był o 3 sekundy lepszy od drugiego na mecie zawodnika, natomiast Sara Szydło w najmłodszym roczniku (2006) zdobyła swoje pierwsze  medale po zaledwie półrocznej przygodzie z pływaniem  jako uczestniczka kursów nauki pływania. Trenerami szkółki pływackiej przygotowującymi najmłodszych nowosarzyńskich sportowców do   współzawodnictwa i sprawującymi nad nimi podczas zawodów opiekę  są Dariusz Jaromin i  Tomasz Pudełkiewicz.           
  Następne zawody Pływackiej Ligi 6 Miast  odbędą się w Nowej Dębie 7 czerwca 2014r. o godzinie 9:00. 

 Zawody pływackie w Leżajsku
    W sobotę 29 marca 2008r. na krytej pływalni w Leżajsku odbyły się zawody pływackie, w których nasi najmłodsi pływacy rywalizowali z rówieśnikami z  sekcji pływackiej  ,,Motyl"  ze Stalowej Woli, oraz szkółki pływackiej ,,Delfin" działającej przy pływalni w  Leżajsku . W zawodach rozgrywanych na dystansach 50 i 100 metrów stylem dowolnym współzawodniczyły  dzieci w wieku od 7 do 12 lat oraz mieszane sztafety dziewcząt i chłopców z roczników 96, 97, 98 i 99.
    Z czternastoosobowej grupy naszych młodych  pływaczek i pływaków na szczególne wyróżnienie zasłużyli  Anita Nietrzeba i Natan  Makowiecki, którzy w dobrym stylu  zwyciężyli na dystansie 50 metrów stylem dowolnym w kat-98, druga  wśród  dziewcząt z rocznika 1999, Andżelika Kozyra,  trzecia w rywalizacji sztafet  drużyna płynąca w składzie:  Andżelika Kozyra, Gabrysia Smycz, Natan  Makowiecki i Mateusz Strojek oraz najmlodsi uczestnicy tych zawodów Klaudia Boroń, Fabian Makowiecki i Wiktor Nietrzeba. 

Wyniki:

        Sztafety: 4x50m stylem dowolnym
 Przynależność Czas  Miejsce 
 "MOTYL" Stalowa Wola 2:38:87   I 
 "Delfin" Leżajsk 2:39:88   II 
 MOSiR Nowa Sarzyna 2:41:13   III 
 "Delfin" Leżajsk 2:44:25   IV 
 "MOTYL" Stalowa Wola 2:45:94   
 MOSiR Nowa Sarzyna 3:17:19   VI 

Indywidualnie:

                                   50m stylem dowolnym, rocznik 1999 i młodsi
                  Dziewczęta                                                                  Chłopcy
 m-ce Imię i Nazwisko Czas  Przynależność    Imię i Nazwisko Czas  Przynależność 
 I Aleksandra Lipińska 0:47:77  "Delfin" Leżajsk     Bartosz Marciniec 0:43:11 "Delfin" Leżajsk 
 II Andżelika Kozyra 0:47:84  MOSiR N.Sarzyna    Hubert Rybka 0:43:62 "MOTYL" St. Wola 
 III Karolina Żak 0:49:59  "Delfin" Leżajsk     Wiktor Wanat 0:50:11  "Delfin" Leżajsk 
 IV Klaudia Boroń 0:56:63 MOSiR N.Sarzyna    Bartosz Paterek 0:50:21 "MOTYL" St. Wola
 V  ----------------        Fabian Makowiecki  1:01:47 MOSiR N.Sarzyna 
 VI  ---------------        Wiktor Nietrzeba  1:05:07   MOSiR N.Sarzyna 

                                    50m stylem dowolnym, rocznik 1998
                  Dziewczęta                                                                  Chłopcy
 m-ce Imię i Nazwisko  Czas  Przynależność    Imie i Nazwisko  Czas  Przynalezność 
 I Anita Nietrzeba 0:40:58  MOSiR N.Sarzyna    Natan Makowiecki 0:38:41 MOSiR N.Sarzyna
 II Daria Paściak 0:46:35 "MOTYL" St.Wola    Kacper Krawiec 0:40:95 "MOTYL" St.Wola 
 III Anna Słowik 0:47:26 "MOTYL" St.Wola    Mateusz Piotrowicz 0:41:34 "MOTYL" St.Wola 
 IV Aneta Mierzwa 0:49:47 "MOTYL" St.Wola    Adrian Grabarz 0:42:15 "Delfin" Leżajsk
 V Zuzanna Ładak 0:49:62 "Delfin" Leżajsk   Marcin Gorczyca 0:43:00 "MOTYL" St.Wola
 VI Aleksandra Gałusza 0:52:16 "Delfin" Leżajsk    Kacper Drozd 0:46:04 "MOTYL" St.Wola
 VII Jagoda Pytel 0:57:50 MOSiR N.Sarzyna    Marcin Karakuła 0:46:08 "Delfin" Leżajsk 
 VIII Weronika Wachnik 0:59:78 "Delfin" Leżajsk    -----------------    

                                    50m stylem dowolnym, rocznik 1997
                  Dziewczęta                                                                       Chłopcy   
 m-ce Imię i Nazwisko Czas  Przynależność    Imie i Nazwisko  Czas  Przynależność 
 I Aleksandra Węglarz  0:35:54 "MOTYL" St.Wola    Marcin Sowa 0:32:65 "MOTYL" St.Wola
 II Justyna Palikij  0:35:88 "Delfin" Leżajsk    Arkadiusz Błądek 0:32:91 "MOTYL" St.Wola
 III Aldona Praga  0:36:08 "MOTYL" St.Wola    Daniel Chyła 0:35:96 "MOTYL" St.Wola
 IV Patrycja Lewandowska  0:37:10 "MOTYL" St.Wola    Artur Koptyra 0:36:24 "MOTYL" St.Wola
 V Luiza Leśniak  0:37:50 "MOTYL" St.Wola    Gabriel Komsa 0:36:77 "MOTYL" St.Wola
 VI Gabrysia Smycz  0:39:50 MOSiR N.Sarzyna   Marcin Bandyga 0:37:66 "MOTYL" St.Wola
 VII Andżelika Grabarz  0:39:69 "Delfin" Leżajsk   Krzysztof Brzóska 0:38:07 "MOTYL" St.Wola
 VIII Katarzyna Biskup  0:39:96 "Delfin" Leżajsk   Hubert Lorfing 0:39:34 "Delfin" Leżajsk
 IX Aleksandra Kołodziej  0:40:66 "Delfin" Leżajsk   Jakub Marciniec 0:51:15 "Delfin" Leżajsk
 X Adrianna Zak  0:43:80 "Delfin" Leżajsk    ---------------    
 XI Małgorzata Rutowicz  0:45:48 "Delfin" Leżajsk    ---------------    
 XII Katarzyna Zygmunt  0:48:66 "Delfin" Leżajsk    ---------------    
 XIII Oliwia Wachnik  0:58:19 "Delfin" Leżajsk    ---------------    

                                    50m stylem dowolnym, rocznik 1996
                  Dziewczęta                                                                 Chłopcy
 m-ce Imię i Nazwisko Czas  Przynależność      Imię i Nazwisko  Czas  Przynależność 
 I Anna Ignarska 0:32:02 "MOTYL" St.Wola   Mateusz Jaskier 0:31:35 "MOTYL" St.Wola 
 II Natalia Godawska 0:34:90 "MOTYL" St.Wola    Łukasz Foryt 0:32:56 "Delfin" Leżajsk 
 III Magdalena Wołek 0:36:41 "Delfin" Leżajsk   Kacper Buczek 0:33:96 "MOTYL" St.Wola 
 IV Dominika Szabelska 0:36:49 "MOTYL" St.Wola    Bartosz Jarosz 0:34:72 "MOTYL" St.Wola
 V Aleksandra Świeca 0:37:06  "MOTYL" St.Wola    Marcin Żuraw 0:35:34 MOSiR N.Sarzyna 
 VI Kamila Dulny 0:37:26 "MOTYL" St.Wola    Bartosz Kołodziej 0:36:59 "Delfin" Leżajsk
 VII Dominika Portka 0:40:13 "Delfin" Leżajsk    Karol Strojek 0:37:94 MOSiR N.Sarzyna
 VIII Marzena Leja 0:42:53 "Delfin" Leżajsk   Daniel Potaczała 0:40:93 MOSiR N.Sarzyna
 IX Magdalena Kida 0:56:08 MOSiR N.Sarzyna   Wojtek Adamiak 0:42:47 MOSiR N.Sarzyna
 X  ----------------        Mateusz Michna 0:46:07 MOSiR N.Sarzyna
       
Pamiętaj
Każda osoba przed wejściem na pływalnię zobowiązana jest do dokładnego umycia ciała pod natryskiem (mydło, szampon).
Złote myśli
„Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu!”

Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
009.JPG
Hala
IMG_0447.jpg
Rozmaitości
image042.JPG
Licznik odwiedzin
1576957 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template