Menu serwisu
Strona Główna
Akademia zdrowia
Pływanie
Halowa PN
Obiekty
Cenniki
Galeria
Dojazd
Kontakt
Linki
Podkarpacki Okręgowy ZTS
Szkolny Związek Sportowy
Ośrodek Kultury N.Sarzyna
Aquarius - Nurkowanie
SZS Nowa Sarzyna
Nasz Orlik - 2012
SKGK - Przygoda
Nowa Sarzyna
Świat Muzyki
Sarzyna. info
Green Velo
MZKS Unia
PUKS Arka
Biblioteka
NSNet
WOPR
Lider
Miejsce Przyjazne Rowerzystom
Drukuj

VIII MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA  W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2011/2012
 
W dniu 12.02. 2012 r. w hali MOSiR-u została rozegrana ostatnia runda VIII Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej - kat Open.
 Tytuł mistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej kategorii Open wywalczyła Pizzeria Aniela  pokonując pewnie w ostatnim turniejowym meczu pretendujących do pierwszego miejsca Juniorów MZKS Unia.  Na trzecim miejscu sklasyfikowana została Azalia Wola Zarczycka natomiast tuż za podium znalazła się Fantazja Judaszówka. 
Najskuteczniejszym zawodnikiem tegorocznych rozgrywek okazał się Artur Łuczak /Pizzeria Aniela/   zdobywca 27 bramek  dwie bramki mniej zdobył Adam Kusiak /Żywiec Majdan Łętowski/, który w głosowaniu przeprowadzonym wśród zespołów uczestniczących w turnieju wybrany został najlepszym zawodnikiem. Najwięcej głosów w rywalizacji o tytuł najlepszego bramkarza VIII Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej otrzymał Tomasz Osipa /Pizzeria Aniela/. 
Turniejowe mecze sędziowali Mateusz Tarnawski, Marek Jędras i Jan Pytel natomiast rozgrywkową statystykę prowadził Paweł Jandziński.
 Drużynom rywalizującym w mistrzostwach oraz wyróżniającym się zawodnikom nagrody zakupione ze środków Miasta i Gminy Nowa Sarzyna wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Jerzy Paul.



Składy zespołów i zdobywcy bramek:

Pizzeria Aniela - Łuczak A 27, Kusy K 12, Gnatek D 11, Cebula K 11, Bigas K 10, Dubiel K 6, Paszek G 2, Osipa T 1
Juniorzy Unia NS - Bieńkowski D 15, Siuzdak D 12, Bielak K 9, Fil R 7, Pieróg M 6, Dudek K 2, Klocek A 1, Błajda K 1
Azalia Wola Zarczycka - Sobota G 22, Kida M 9, Sobota A 9, Szczepański M 9, Florek M 7, Sztaba P 5, Smycz M 4
Fantazja Judaszówka - Myćka 7, Romański  6, Urban D 6, Rychel K 5, Mołdoch 3, Banaś F 1, Paluch 1, Rychel M 1, Urban W 1, Wiśniewski 1 , Szuba S 1
Azalia Brzóza Królewska - Janowicz K 8, Łętowski S 7, Szpunar P 5, Rydzak T 4, Leja G 2, Szczepanik 1, Kuczek T 1, Leja 1
Advit Łętownia - Kruczkowski K 19, Buczkowski J 10, Kozyra D 4, Szuba M 3, Łyko P 2, Kida Ł 1, Indycki K 1
Altech Łukowa - Baj M 16, Zygmunt M 7, Drożdżal J 6, Gdula M 5, Półćwiartek J 4,
Czechowicz B 2, Miazga P 2,  Zygmunt J 1
Żywiec Majdan Łętowski - Kusiak A 25, Kłos M 3, Szuba A 2, Bednarz P 2, Hus Ł 1
Madej P 1                                              
Sarzynianka - Mierzwiński M 7, Bąk L 3, Nowakowski P 3, Paul D 2, Ryczkowski A 1, Gnatek M 1, Mierzwa M 1                
ŁKS Łowisko - Węglarz M 8, Klimek M 7, Lachtara M 7, Partyka 5, Lachtara Ł 2, Rębisz S 1
Remonty Generalne - Miazga B 13, Federkiewicz T 6, Baj Ł 5, Baj K 5, Lisowiec R 3, Szuper K 2, Szpila J 1, Zawół M 1      
FC Borki - Sarzyński Z 7, Dec M 6, Kamieniak D 4, Florek Ł 4, Florek J 2, Kocieł K 1,
Krasnodębski 1

Tabela  VIII Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej - kat Open
 M-ce M-cze          Zespół   Pkt   Bramki
   1.  11 Pizzeria Aniela    33 80-31
   2.  11 Juniorzy Unia NS   27 55-29
   3.  11 Azalia Wola Zarczycka   25 64-34
   4.  11 Fantazja Judaszówka    17  34-36
   5.  11 Azalia Brzóza Królewska   15 30-32
   6.  11 Advit Łętownia   15 41-42
   7.  11 Altech Łukowa    14 44-46
   8.  11 Żywiec Majdan Łętowski   14 34-33
   9.  11 Sarzynianka   11 19-37
  10.  11 ŁKS Łowisko    10
 30-62
  11.  11 Remonty Generalne     9 36-48
  12.  11 FC Borki     3  26-59

Klasyfikacja Najlepszych Strzelców VIII Mistrzostw
Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Halowej Piłki Nożnej


M-ce
     Zawodnik
Zespół
Bramki
 1.Łuczak Artur
Pizzeria Aniela 
27
 2.Kusiak Adam
Żywiec Majdan Ł 
25
 3.Sobota Grzegorz   
Azalia Wola Zarczycka  
22
 4.Kruczkowski Kamil
Advit Łętownia
19
 5.Baj Marek
Altech Łukowa
16
 6.Bieńkowski Daniel 
Juniorzy Unia N S
15
 7.Miazga Bartłomiej
Remonty Generalne
13
 8.Siuzdak Daniel
Juniorzy Unia N S 
12
 9.
Kusy Kamil 
Pizzeria Aniela11
 10.Cebula Krzysztof
Pizzeria Aniela11


Tabela z rozegranych meczy
 LpZespół
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Altech Łukowa 
  X
7:6
5:4
2:5
6:1
3:4
4:4
3:5
3:3
4:6
3:7
4:1
 2.Remonty Generalne                
6:7
  X
4:3
3:6
0:3
4:7
1:3
3:4
4:7 
4:2
2:4
5:2
 3.FC Borki
4:5
3:4
  X
2:9
1:4
4:9
2:7
2:3
2:0
3:7
0:7
3:4
 4.Juniorzy Unia NS
5:2
6:3
9:2
  X
6:0
2:8
7:2
3:0
4:1
1:6
8:2
4:3
 5.Sarzynianka
1:6
3:0
4:1
0:6
  X
3:10
1:3
1:2
2:6
2:2
1:0
1:1
 6.Pizzeria Aniela
4:3
7:4
9:4
8:2
10:3
  X
8:1
6:4
15:5
4:1
5:1
4:3
 7.Fantazja Judaszówka 
4:4
3:1
7:2
2:7
3:1
1:8
  X
3:1
5:0
3:7
1:3
2:2
 8.Azalia Brzóza Król
5:3
4:3
3:2
0:3
2:1
4:6
1:3
  X
2:3
0:5
6:3
3:4
 9ŁKS Łowisko
3:3
7:4
0:2
1:4
6:2
5:15
0:5
3:2
  X
3:14
2:6
0:5
 10.Azalia Wola Zarcz
6:4
2:4
7:3
6:1
2:2
1:4
7:3
5:0
14:3
  X
9:6
5:4
 11.Advit Łętownia
7:3
4:2
7:0
2:8
0:1
1:5
3:1
3:6
6:2
6:9
  X
2:5
 12Żywiec Majdan Ł
1:4
2:5
4:3
3:4
1:1
3:4
2:2
4:3
5:0
4:5
5:2
  X



 V MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA  W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2008/2009

Składy zespołów i zdobywcy bramek:
I LIga
Pizzeria Aniela
: A.Łuczak-8, P.Gaca-3,G.Paszek-6,M.Mierzwiński-4, K.Cebula-5, K.Bieńkowski-2,T.Ospia-1
Tatary-Paul: K.Mierzwa-2,K.Kusy-16,K.Dubiel-6,D.Gnatek-,R.Piech-,D.Paul-, M. Piech , M. Mierzwa , D.Ząbczyk,M.Gnatek
Hejs:A.Konior-4, E.Klocek,G.Sroka-9, D.Wojnar-5, L.Jędrek, D.Pytel-4, J.Pytel-1,R.Dubiel-5,J.Hawer
Evitka:Ł.Cieleń-10,W.Strojek-10,K.Myćka-,J.Zygmunt-, R.Konior-, A.Mierzwa-,S.Klocek , W.Tomasz , P.Sowa,Pinderski-1,Wiatr-1,Strzeliecki-1
Calabria: D.Boroń-14,K.Krzemiński-4,P.Zygmunt-1,J.Tarnawski-1, A.Dec-, M.Węglarz-1, M.Tarnawski-2,T.Tyburczy , D.Kręcidło-6, K.Napieralski,T.Tołpa
Altech Łukowa:J.Drozdzal-9, W.Drozdzal-2,J.Szpila-2, A.Baj-,P.Lisowiec ,K.Baj-1, M.Zygmunt-1, K. Szyper, Ł.Baj , M.Baj-4,Lisowiec-2
Kłyż Tarnogóra:Kusiak:11,Szuba-1,Madej-3,Maczuga-5,Klocek-2
Football-Star: K.Kida-2,P.Łyko-2, D.Tupaj-,W.Zastawny-, P.Kida-1,Kolano-1, M.Łyko-2,Ł.Olko-1,J.Buczkowski-4,M.Orenkiewicz,K.Indycki-2 , P.Zastawny,Ł.Kida
Kowalstwo Kłak:D.Gnatek-15,J.Półćwiartek,P.Kwaśniak-5,P.Gap-, B.Czechowicz-2, D.Płoszaj,R.Paul, D.Ząbczyk

Końcowa klasyfikacjaI LIGA
 M-ce       Zespoły Mecze Punkty Bramki
   1  Pizzeria Aniela     8    21 28:14
   2  Tatary Paul      8    14 24:14
   3  Hejs       8    14 28:19
   4  Evitka     8    13 23:19
   5  Pizzeria Calabria      8    12 29:14
   6  Altech Łukowa     8     8 21:26
   7  Kłyż Tarnogóra     8     7 22:33
   8  Football Stars     8     7 14:34
   9  Kłak Kowalstwo     8     6 22:26

I LIGA
l.p.
 Zespoły   1  2  3  4    5     6     7  8  9P-ty B-ki M-ce
   1
 Altech Ł
----
 1:5 1:1 4:3  6:3 3:3 3:4 1:4 2:3   821:26   6
   2
 Aniela  5:1
---- 
 6:2 5:2 3:2 0:4 2:1 1:0 6:2  2128:14   1
   3
 Hejs   1:1  
 2:6
 ---
 3:17:2 9:2 2:5  1:1 3:1  14 28:19   3
   4 Calabria  3:4 2:5 1:3----3:1 4:4 3:3 3:110:0  1229:14   5
   5 Kłyż     3:6 2:3 2:7 1:3---- 7:6 1:4   3:3 3:1   722:33   7
   6 Kłak    3:3 4:0 2:9 4:4 6:7---- 1:4 3:5 4:4   622:26   9
   7 Evitka   4:3 1:2 5:2 3:34:1 4:1----  1:5 1:2  1323:19   4
   8 Tatary Paul    4:1 0:1 1:1 1:3 3:3 5:3 5:1----  5:1  1424:14   2
   9 Football S.   3:2 2:6 1:3 0:101:3 4:4 2:1 1:5----    714:34   8
 
Klasyfikacja 10 Najlepszych Strzelców I LIGI:
 1. Kusy 16 Tatary Paul
 2. Gnatek 15 Kłak Kowalstwo
 3. Boroń 14 Calabria
 4. Kusiak 11 Kłyż Tarnogóra
 5. Cieleń10 Evitka
 6. Strojek10 Evitka
 7. Sroka 9 Hejs
 8. Paszek 9 Pizzeria Aniela
 9. Kwaśniak 7Kłak Kowalstwo
10. Łuczak  7Aniela Pizzer

II Liga
Team PRBK: P.Robótka,M.Chowaniec-1,D.Wożniak-2, A.Kolano-4,Gogola,J.Sarzyński-8, P.Kolano, G.Robótka , B.Robótka-8 , P.Gada, K.Pasiak
Constans Team: K.Baran,G.Kozłowski , P.Grabiec , A.Maczuga ,T.Pietroń , Z.Baran , P.Stój , A.Sibiga , G.Sobota-14, Ł.Smycz 6,Sarzyński-2, Szczepański-4,Sztaba-2,Nizioł-1,Sobota-1
Cyprys:  M.Ryche,Hajdasz-3,F.Banaś , K.Baj , A.Mołdoch-4 , D.Banaś-3 , D.Mołdoch , K.Rychel-12, A.Potaczała-2, D.Sarzyński , K.Sowa, B.Łyko,Miazga-2
Silikony: P.Waliłko-2,K.Godlewski-5,K.Paszek, A.Wiśniewski-2,R.Piotrowski , D.Tomaka-1 , B.Ożóg-2, B.Stępak-1,S.Paluch,Sieniawski-4,Konopelski-2,Madera-1
Drew:Tom: ,R.Waśko-2,W.Niedbała-3,D.Ząbczyk, K.Ryczkowski-1 , M.Bąk , A.Trestka-2 , K.Waśko-5 , M.Trestka-1 , K.Baran-3, M.Szuba , P.Paszek,Ceśla-2
Co Tu Pisze: D.Król-4,K.Dudek-1,Piech,T.Nowakowski , W.Pasiak , D. Sarzyński-3, G.Filip-7, P.Ziemacki , A.Łach,P.Kusy , K.Łach,Siuzdak-2
Nabzory: P.Chowaniec-3, A.Kostek-1,K.Tarnawski-1 , Ł.Horzempa-3, Ł.Chowaniec , P.Biskupik-2 , M.Krzemiński , M.Zygmunt , M.Chlastawa , K.Siuzdak-1,Pawelec-1
KS Sarzyna:S.Dec-5, P.Paszek, J.Wnęk-1 , R.Skocyzlas , M.Kamiński-4 , K.Ryczkowski-5 ,
K.Federkiewicz-1,A.Paszek

II LIGA
 M-ce       Zespoły Mecze Punkty Bramki
   1  Team PRBK     7    18  23:9
   2  Constans Team     7    16  30:16
   3  Cyprys     7    13  26:18
   4  Silikony     7    12  20:18
   5  Drew Tom     7     9  19:29
   6  Co tu pisze     7     7  17:22
   7  Nabzory     7     4  11:27
   8  KS Sarzyna     7     3  16:28

II LIGA
l.p.
 Zespoły 123   4   5      6      7   8P-kty B-ki  M-ce
   1
 Co tu pisze
----
 4:3 1:5 2:2  2:3 2:4  4:2  2:3   7 17:22   6 
   2
 KS Sarzyna 3:4
----
 1:35:0 1:4 1:7 1:4   4:6   3 16:28    8
   3
 Silikony 5:1 3:1
----
 4:1 3:8 0:3 2:4   3:0  12 20:18     4
   4 Nabzory 2:2 0:5  1:4---- 0:5 0:5 3:4 5:2   4 11:27   7
   5 Cyprys       3:2 4:1 8:3 5:0---- 2:3 3:3  1:6  13 26:18   3
   6 Team PRBK 4:2  7:1 3:0 5:0 3:2-----  2:3    4:1  18 28:9   1
   7 Constans    2:4 4:1 4:2 4:3 3:3 3:2----10:1  16 30:16   2
   8 Drew Tom 3:2 6:4 0:3 2:5 6:1 1:4 1:10----   9  19:29   5

Klasyfikacja 10 Najlepszych Strzelców II LIGI:

 1.
G.Sobota
14
Constans Team
 2.K.Rychel
12
Cyprs
 3.
B.Robótka
 8
Team PRBK
 4.
J.Sarzyński
 8Team PRBK
 5.
Filip
 8
Co tu pisze
 6.
Smycz
 6Constans Team
 7.
K.Waśko
 5Drew-Tom
 8.
Godlewski
 5Silikony
 9.
Sieniawski
 5Silikony
10.
Dec
 5KS Sarzyna



IV MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA  W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

TABELA:  Kategoria Open - 20.01.2008

L.p.  Nazwa drużyny  mecze punkty bramki 
  1 Meridum    13  39 104:24
  2 Hejs    13  32 66:27
  3 Zespół Szkół    13  28 66:27
  4 Pizzeria Calabria    13  25 52:34
  5 Tatary    13  25 43:29
  6 Łyko Bud    13  23 49:37
  7 Aniela    13  23 67:49
  8 Alchemia Club    13  19 38:51
  9 Kłyż    13  14 49:59
 10 Altech     13  10 35:50
 11 Faraone    13   9 38:85
 12 LO-B    13   9 28:61
 13 Nabzory    13   7 31:67
 14 Silikony    13   1 24:90























Zestawienie  wszystkich wyników: Kategoria Open - 27.01.2008
 Nr/ Drużyna   1    2    3    4    5    6    7    8    9   10  11  12   13  14  PKTB-KI 
1.  Silikonyxxx 2:3 3:3 1:18 3:5 1:5  0:2 1:4 3:6 2:4 3:10 1:52:142:11   124:90
2.  LO-B
 3:2xxx 1:2 1:11 4:2 1:6 2:3 1:3 1:5 2:3 6:4 2:7 4:8  0:5  928:61
3.  Nabzory 3:3 2:1xxx 4:8 6:5 1:8 1:6 0:12 2:4 3:4 3:5 1:2 3:4 2:5  731:67
4.  Meridum18:1 11:1 8:4xxx17:3 4:1 4:1 3:2 4:212:2 5:4 6:2 6:1 6:0 39104:24
5.  Faraone 5:3  2:4 5:63:17xxx 1:7 3:7 2:7 4:3 1:4 4:2 5:7 2:9 1:9  938:85
6.  Zespół Szkół 5:1 6:1 8:1 1:4 7:1xxx 4:1 8:1 3:3 3:3 8:4 2:2 8:2 3:3 2866:27
7.  Tatary 2:0 3:2 6:1 1:4 7:3 1:4xxx 1:2 3:1 5:3 5:1 3:1 5:5 1:2 2543:29
8.  Calabria 4:1 3:112:0 2:3 7:2 1:8 2:1 xxx 4:2 1:3 2:2 5:4 7:2 2:5 2552:34
9.  Altech  6:3 5:1 4:2 2:4 3:4 3:3 1:3 2:4xxx 4:7 2:5 2:4 1:5 0:5 1035:50
10. Alchemia  4:2 3:2 4:32:12 4:1 3:3 3:5 3:1 7:4xxx 1:3 0:5 2:4 2:6  1938:51
11. Kłyż10:3 4;6 5:3 4:5 2:4 4:8 1:5 2:2 5:2 3:1xxx 3:3 1:8 5:9 1449:59
12. Łyko Bud 5:1 7:2 2:1 2:6 7:5 2:2 1:3 4:5 4:2 5:0 3:3xxx 6:3 1:4 2349:37
13. Aniela14:2 8:4 4:3 1:6 9:2 2:8 5:5 2:7 5:1 4:2 8:1 3:6xxx 2:2 2367:49
14. Hejs 11:2 5:0 5:2 0:6 9:1 3:3 2:1 5:2 5:0 6:2 9:5 4:1 2:2xxx 3266:27


Klasyfikacja najlepszych strzelców

 1 Bigas31 Meridum
 2 Misiak29 Kłyż
 3 Brusik23Meridum
 4 Gnatek  21 Z.Szkół
 5 Sroka19 Meridum
 6 Półćwiartek19 Aniela
 7 Łuczak A 17 Aniela
 8 Boroń17 Calabria
 9 Półćwiartek15 Zespół Szkól
10 Dubiel K14 Tatary
11 Maczuga14 Kłyż

Składy zespołów i zdobywcy bramek:

Silikony : R.Piotrowski, P.Waliłko -9, K.Paszek -6, B.Ożóg -5, B.Stempak -3, Szwed -1,D.Pinderski, P.Kumięga, A.Miazga, W.Mordyas, D.Tomaka, L.Mikulski, J.Gąsior,
Nabzory : P.Pawelec -1, P.Chowaniec -7, K.Siuzdak -6, P.Biskupik -5, K.Tarnowski -3,Sieniawski -3, Ł.Horzempa -3,G.Kida -1, D.Tarnowski-1,T.Wieszczek -1, K.Koczot, M.Zygmunt, K.Krzemiński, P.Reichert,
LO-B : P.Walewski, A.Kusiak -10,J.Buczkowski -7, R.Buczkowski -4, Filip-2,K.Łach -2, P.Nowakowski -2, Madej-1, P.Kusy, S.Kusiak,
Hejs :  A.Zastawny -4, M.Kogut -10, A.Konior -9, J.Pytel -6, J.Bigos -6, L.Jędrek -6, R.Dubiel -5, K.Indycki -4, Z.Baran -4, J.Sarzyński-3,  Kuraś -3, E.Klocek -1,
Pizzeria"Aniela":  K.Napieralski, K.Półćwiartek -19, A.Łuczak -17, M.Miazga -7, M.Mierzwiński -7, K.Bieńkowski -7, E.Łuczak -4, R.Paul -3,   G.Paszek -3,
Łyko Bud: P.Łyko -2, P.Zastawny -11, P.Jędrek -9, K.Kida -8, Ł.Kida -6, M.Kolano -6, M.Łyko -3, Szuba -1, Baran -1,Kuraś-1,-samob.-1
Alchemia Club : S.Szuba,M.Szast -10, P.Madera -6, M.Węglarz -6,Strojek -6,  B.Piech-4, A.Wiśniewsk-3,  A.Wójcik -2, T.Madera -1, A.Rudziński,  D.Wraga, P.Sowa, T.Sarzyński,
Altech Łukowa : K.Michałek, R.Lisowiec -11, A.Baj -8, J.Drożdżal -6, Ł.Baj -4, W.Drożdżal -3, J.Szpila-2, M.Baj -1, K.Szuper, R.Grześkiewicz,  S.Zawół, J.Kostek,
Tatary : P.Stachula, K.Dubiel -14, Kusy -9, R.Piech -9, D.Gnatek -4, D.Ząbczyk -4, M.Mierzwa -2, D.Paul -1,M.Piech, M.Gnatek,
Meridum :  T.Osipa, T.Bigas -31, M.Brusik -23, G.Sroka -19,  P.Gaca -11, D,Kręcidło -11,  T.Cebula -8,-samob.-1
Faraone :  F.Banaś -5, M.Rychel -8,  K.Rychel -7, A.Mołdoch -7, D.Hajdasz -4, D.Banaś-2, A.Potaczała -2, K.Baj -1, D.Sarzyński -1, M.Janiec, B.Łyko, -sam.-1,
Calabria : T.Tołpa, D.Boroń -17, P.Zygmunt -11,Tyburczy -5,K.Krzemiński -5, M.Tarnawski -4,M.Zygmunt -3,J.Zygmunt-3,T.Zygmunt -2,A.Dec-1,  R.Konior, J.Tarnawski -1, 
Zespół Szkół :  D.Ząbczyk -1, D.Gnatek -21, J.Półćwiartek -15,K.Mierzwa -13, P.Kwaśniak -10, D.Płoszaj -4, B.Czachowicz-1, P.Niewójt, T.Pudełkiewicz-1, M.Skiba, D.Król,
KłyżTarnogóra : G.Sztaba, K.Misiak -29, St..Maczuga -14, P.Madej -4, K.Zawół -2, M.Zawół, A.Misiak, T.Maczuga, A.Maczuga,


Klasyfikacja najlepszych zawodników i bramkarzy IV Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w H.P.N wybieranych przez drużyny uczestniczące w turnieju: 

Najlepszy Zawodnik MiejsceL.głosów  Najlepszy Bramkarz  Miejsce L.głosów
Marek Brusik      I    10 Dominik Ząbczyk       I     15
Dawid Gnatek     II     9 Tomasz Osipa      II     15
Krzysztof Cebula    III     8 Artur Zastawny     III     12
Jarek Półćwiartek    IV     6 Konrad Napieralski     IV      9
Krystian Tarnawski     V     5 Rafał Piotrowski      V      7
Kamil Mierzwa    VI     5 Krzysztof Koczot     VI      4 

III MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ - KATEGORIA OPEN

   W dniu 09.02. w Hali MOSiR rozegrano ostatnią kolejkę III Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej. 
W najciekawszym meczu tego wieczoru,drużyny Sanfort Niewiadoma i Zespołu Szkół w bezpośrednim pojedynku miały ostatecznie
rozstrzygnąć kto zostanie mistrzem Miasta i Gminy.
   Przy szczelnie wypełnionych trybunach i żywo reagującej publiczności od pierwszego gwizdka sędziego trwała zacięta walka o 
  mistrzowski tytuł. W pierwszej części meczu przewagę posiadała drużyna weteranów nowosarzyńskiej piłki potwierdzeniem czego
 była bramka zdobyta uderzeniem z dystansu przez  Zastawnego. W II  połowie do odrabiania strat ostro zabrała się młodzież i
 wykorzystując braki kondycyjne dużo starszych od siebie graczy Sanfortu, dwukrotnie pokonała Zastawnego. Bramka zdobyta
przez Mierzwę  zmusiła przeciwnika  do odważniejszego zaatakowania, a  konsekwencją tego były groźne kontrataki ,
 powstrzymywane przez zawodników Sanfortu faulami taktycznymi, na które musieli zareagować sędziowie. Dwa wykluczenia
 z gry w jednym czasie musiały zostać wykorzystane przez dobrze dysponowanych  napastników Zespołu Szkół .
Zwycięska bramka zdobyta w ostatnich minutach przez  Kwaśniaka  wywołała niespotykaną w dotychczasowej historii MOSIR-u 
euforię licznie   zgromadzonej publiczności,  której   znaczną  część stanowili uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół .
   Sukces drużyny Zespołu Szkół jest, jak najbardziej zasłużony, a jego dodatkową wartość stanowi fakt, że został osiągnięty
przez grupę bardzo młodych graczy wspieranych na boisku przez ich nauczycieli B. Czechowicza, P. Niewójta i T. Pudełkiewicza.
Drugie miejsce w turnieju zdobyli piłkarze Pizzerii„Aniela”, trzeci byli weterani  z „Sanfortu”  którzy z racji wieku, nie po raz  pierwszy
 mieli problem  z utrzymaniem dobrej formy  do końca  mistrzostw, na czwartym miejscu uplasował się zespół  Pizzerii „Calabria”.   
   W głosowaniu kapitanów drużyn uczestniczących w  III Mistrzostwach Miasta i Gminy Nowa Sarzyna   wyróżnienia indywidualne
otrzymali: 
Najlepszy zawodnik -   Dawid Gnatek
Najlepszy strzelec   -   Grzegorz Sroka
Najlepszy bramkarz -   Artur Zastawny
   Puchary oraz  sprzęt sportowy ufundowany  przez Urząd  Miasta i Gminy Nowa Sarzyna  wręczył najlepszym zespołom i wyróżnionym
zawodnikom, w asyscie zespołu Cheerleaderek z Gimnazjum w Nowej Sarzynie,  wiceburmistrz  miasta i gminy pan Józef Gramatyka .  
   Organizatorzy  III Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej składają podziękowania zespołom  uczestniczącym
 w rozgrywkach oraz ich  kibicom licznie odwiedzającym halę MOSiR-u za stworzenie  sportowej atmosfery, a  Urzędowi  Miasta i Gminy
 Nowa Sarzyna  za ufundowanie  pucharów i  nagród rzeczowych. Na  specjalne podziękowania  zapracowali sędziowie prowadzący zawody
 oraz Dariusz Kręcidło i Grzegorz Woś , którzy spędzili kilkadziesiąt godzin  przy stoliku sędziego technicznego i komputerowej klawiaturze.
  Mamy  nadzieję, że dobra postawa  w meczach rozgrywanych w hali,  dużej grupy młodzieży, na co dzień trenującej w MZKS ”Unia” 
i innych lokalnych klubach sportowych, znajdzie swoje potwierdzenie w rundzie wiosennej  na   boiskach piłkarskich, a seniorom 
Unii pomoże w skutecznej walce  o powrót  na IV ligowe boiska .

 TABELA i STATYSTYKI :
 III MISTRZOSTW MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA  W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2006/2007

L.p. 
 nazwa dryżyny
 mecze
 punkty
 bramki 
 1
 Zespół Szkół  
 13
 37
 46:7
 2
 Pizzeria Aniela   
 13
 32
 65:21
 3
 Sanfort
 13
 32
 45:10
 4
 Pizzeria Calabria
 13
 25
 31:30
 5
 Ken
 13
 21
 37:29
 6
 Sarzynianka
 13
 19
 36:28
 7
 Altech
 13
 16
 36:41
 8
 Śmietana
 13
 15
 39:43
 9
 Pacześniaki
 13
 14
 27:45
 10
 Łyko Team
 13
 12
 24:37
 11
 Łętownia
 13
 11
 20:34
 12
 Huragan
 13
 10
 21:39
 13
 Nabzory
 13
 9
 22:46
 14
 Freaks
 13
 8
 17:52


 Zestawienie  wszystkich wyników

 Nr/ Drużyna
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 PKT
BRAMKI 
1.P.Calabria
xxx
2:2
3:2
3:2
4:3
 3:0
0:1
2:4
 1:5
 3:2
3:1
3:2
1:8
3:2
 25
 31-30
2.Sarzynianka    
2:2
xxx
4:2 
3:1
2:2
4:2
4:5
5:1
4:4
1:2
5:0
0:3
1:2
1:1 
 19
 36-28
3.Smietana
2:3
2:4
xxx
7:2
6:3 
1:2
0:6
4:2
1:7
7:3
 3:0
1:2
1:3 
2:4
 15
 39-43
4.Huragan
2:3
1:3 
2:7
xxx
0:3
2:0
 0:1
1:1
2:10
1:2
1:2
4:3
1:6
5:2
 10
 21-39
5.Freaks
3:4
2:2 
3:6
3:0
xxx
0:3
0:7
1:0 
0:8
0:3
1:1
3:6
0:5
1:5
   8
 17-52
6.Łyko Team
0:3
2:4
2:1
0:2
3:0
xxx
1:6
1:0
3:4 
4:2
0:3 
3:4
0:1
2:4
 12
 24-37
7.Sanfort
1:0
5:4
6:0
1:0 
7:0
6:1
xxx
3:1
0:0 
5:0
6:1
 0:0
1:2
4:1
 32
 45-10
8.Łętownia
4:2
1:5
2:4
1:1 
0:1 
0:1
1:3
xxx
1:4
2:3
3:3
3:2
0:4
2:1
 11
 20-34
9.P. Aniela
 5:1
4:4
7:1
10:2
8:0
4:3 
0:0
4:1
xxx
6:1
7:2
4:3 
1:3
9:0
 32
 65-21
10.Paczesniaki
2:3
2:1
3:7
2:1
3:0
2:4
0:5
3:2
1:6
xxx
2:2 
4:4
0:3
3:7 
 14
 27-45
11.Nabzory
1:3
0:5
 0:3
2:1
1:1
3:0 
1:6
3:3
2:7
2:2 
xxx
2:5
1:3
4:7
   9
 22-46
12.KEN
2:3
3:0
2:1
3:4
6:3
4:3
 0:0
2:3
3:4 
4:4
5:2
xxx
1:1 
2:1
 21
 37-29
13.Zesp.Szkół
8:1
2:1
3:1 
6:1
5:0
1:0
 2:1
4:0
3:1
3:0
3:1
1:1 
xxx
7:0
 37
 46-7
14.Altech Łuk.  
2:3
1:1 
4:2
2:5
5:1
4:2
1:4
1:2
0:9
7:3 
7:4
1:2
0:7
xxx
 13
 36-41
 

Klasyfikacja strzelców

 1
 Sroka       
23 
 Aniela  
 2
 Gnatek
18
 Z.Szkół
 3
 Chowaniec 
16
 Śmietana
 4
 Sieniawski
13
 KEN
 5
 Brusik
12
 Aniela
 6
 Kręcidło
11
 Aniela
 7
 Madera
10
 Pacześniaki
 8
 Cieleń
10
 KEN
 9
 Łuczak
 9
 Sarzynianka
10
 Kwaśniak
 9
 Z. Szkół

 Składy:
„ Zespołu Szkół” : Bartłomiej Czechowicz, Dawid Gnatek, Kamil Kusy, Patryk Kwaśniak, Kamil Mierzwa, Piotr Niewójt, Damian Płoszaj,
Jarosław Półćwiartek, Tomasz Pudełkiewicz i Dominik Ząbczyk. 
„Aniela”: Osipa Tomasz, Sroka Grzegorz, Cebula Tomasz, Kręcidło Dariusz, Wójcik Aleksander, Strzelecki Wojciech. Gap Piotr
„Niewiadoma”: Zastawny Artur, Kręcidło Ryszard, Federkiewicz Wiesław, Baran Zdzisław, Pytel Jan, Wojnar Dariusz,
Kogut Marek, Sarzyński Janusz, Klocek Emil,  Konior Adam,  .

Sprawozdanie z II Mistrzostw Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie w Halowej PN 2005/06 

   W niedzielę 19.02.06 zakończyły się trwające od grudnia ubiegłego roku II Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej
Piłce Nożnej. 
   W turnieju uczestniczyło ponad 200 zawodników reprezentujących 15 zespołów seniorskich oraz 5 drużyn młodzików.
W grupie seniorów rozegrano 208 meczy, w których strzelono 682 bramki, natomiast w kategorii Młodzik w 14 meczach strzelono
129 bramek.
Tytuł mistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna podobnie jak w 2005 roku, wywalczył zespół reprezentujący PIZZERIĘ ANIELA, grający w składzie:
T. Osipa, K. Cebula, T. Bigas, D. Kręcidło, P. Micewicz, G. Sroka oraz A. Żabiński uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.
W meczu decydującym o tytule mistrza pewnie pokonał 3:0 drużynę Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza z Nowej Sarzyny, w składzie:
R. Zawadzki, W. Niedbała, B. Czechowicz, P. Niewójt, S. Kusiak, Ł. Bigas, T. Żelazny, P. Gap, Piotr i Daniel Zajechowscy oraz Ł. Tinc.
W meczu o III miejsce KAMIENIARZ ŁUKOWA pokonał PIZZERIĘ CALABRIA 2;1.
W drużynie Kamieniarza grali: D, Ząbczyk, Marek i Andrzej i Łukasz Baj, Janusz i Waldemar Drożdżal, K.Mierzwa, A Żuraw, A.Wośko
Mistrzem II Ligi została drużyna PAUL X, która w całych rozgrywkach tylko raz musiała uznać wyższość rywali, chwila słabości w serii
rzutów karnych egzekwowanych w meczu rundy play off, zepchnęła ten zespół do grupy pocieszenia. Drugie miejsce w tej grupie wywalczył
 zespół Street Fighters, trzecie miejsce zajęła drużyna z ulicy KEN, w której występował najskuteczniejszy zawodnik turnieju Ireneusz Sieniawski
 zdobywca 34 bramek drugi w tej klasyfikacji był G. Sroka 28 goli.
Tytuł najlepszego bramkarza Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej uczestnicy turnieju przyznali Arturowi Chmielowi z FREAKSA Majdan Łętowski,
który zaimponował wieloma skutecznymi interwencjami w grze oraz przy obronie rzutów karnych.
W turnieju młodzików w meczu finałowym drużyna gimnazjum z Nowej Sarzyny pokonała 4:2 Gimnazjum z Sarzyny. Zwycięska drużyna
prowadzona przez G. Srokę grała w składzie: Napieralski K., Kusy P., Wlaź P., Gnatek D., Misiak R., Kwaśniak P., Łach K., Pytel D.
Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Francesco Jelna po zwycięstwie 2:0 nad UKS „Azalia” Wola Zarczycka.
   Zaskakującym odkryciem dla zawodników oraz licznie zgromadzonej  publiczności finałowej rundy Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna
był zespół Cheerleaderek z Gimnazjum w Nowej Sarzynie przygotowywany do występów przez panią Izę Kopacz.
W przerwach pomiędzy meczami oraz w trakcie  uroczystości wręczenia pucharów i wyróżnień grupa kilkunastu dziewcząt zaprezentowała
wiele dynamicznych i atrakcyjnych układów taneczno- akrobatycznych, za które została nagrodzona zasłużonymi brawami.
Puchary dla najlepszych drużyn oraz wyróżnienia indywidualne uczestnikom Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej wręczyli burmistrzowie:
 Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Jan Kida i Tadeusz Korpysz.
Organizatorzy turnieju składają podziękowania wszystkim osobom aktywnie uczestniczącym w organizacji turnieju, a w szczególności grupie
 nowosarzyńskich i leżajskich sędziów piłkarskich starających się zapanować nad ambitnie walczącymi zawodnikami.
Mecze sędziowali: Z. Niedbała, A. Dec, J. Pytel, J. Tarnawski, R. Dubiel, M. Tarnawski, A. Szczęch, D. Żuczek, oraz w rundzie play off:
W. Bąk, G. Wnuk i G. Kisielewicz.

V Międzynarodowy Halowej  Piłki Nożnej
W dniu 6.12.2008 w hali sportowej MOSiR-u odbył się V Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Orlików, Młodzików i Old Boys. W blisko 9 godzinnym piłkarskim maratonie na parkiecie zaprezentowało się ponad 150 zawodników reprezentujących kluby sportowe z  Ziemi Leżajskiej oraz  ukraińskiej Dolyny.
  W kategorii Orlik rywalizowali 10-11 latkowie, z których najlepiej zaprezentowała się drużyna  MOSiR-Pogoń Leżajsk. Młodzi podopieczni Tomasza Szmuca, swoją dojrzałą i skuteczną  grą udowodnili, że 7 miejsce w ogólnopolskich rozgrywkach, wywalczone latem tego roku nie było dziełem przypadku. Drugą  lokatę zajęli młodzi piłkarze Unii, wyprzedzając Dolynę i grających poza konkursem swoich nieco starszych kolegów występujących jako reprezentacja Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.
W mikołajkowym turnieju zespołów  kategorii Młodzik organizowanym wspólnie przez MOSiR i Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych zwyciężyła prowadzona przez Grzegorza Srokę reprezentacja Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, która w finałowym pojedynku po serii rzutów karnych pokonała Gminę Grodzisko Dolne. W meczu o III miejsce Gmina Kuryłówka pokonała 3:0 tracącą z meczu na mecz impet, drużynę SMS Dolyna (ukraińskie miasto partnerskie Nowej Sarzyny). Kolejne miejsca w turniejowej klasyfikacji zajęły zespoły Unii, UKS Brzóza Królewska i Gminy Leżajsk  W mini-turnieju zespołów kategorii Old Boys rywalizację sportową uczestnicy poprzedzilili minutą ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego w ubiegłym tygodniu Jana Paula,  trenera większości występujących na  parkiecie zawodników z Leżajska i Nowej Sarzyny. Po stojącej na dobrym poziomie rywalizacji, jej końcowa klasyfikacja odzwierciedliła  podyktowane głównie wiekiem możliwości zawodników występujących w poszczególnych zespołach. Pierwsze miejsce zajęła, najmłodsza i przygotowująca się do turnieju o mistrzostwo Polski, drużyna Browaru Leżajsk wyprzedzając Nową Sarzynę i Dolynę. W zespole gości z Ukrainy wystąpił między innymi mer miasta Volodymyr Garazd, który dla swojej drużyny zdobył trzy bramki i zaprezentował na boisku dużą swobodę w operowaniu piłką, a podczas wspólnej kolacji spore  umiejętności wokalne i gitarowe.
  Organizatorami tegorocznego halowego współzawodnictwa Orlików, Młodzików i piłkarskich Weteranów próbujących oszukać nieuchronnie upływający czas, były: MOSiR, Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych i MZKS "Unia". Głównymi Sponsorami turnieju były: Starostwo Powiatowe w Leżajsku oraz Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, a jego głównym celem popularyzacja sportowego współzawodnictwa i integracja środowiska piłkarskiego, czemu niewątpliwie przysłużył się wielopokoleniowy i międzynarodowy charakter imprezy. Okolicznościowe puchary i sprzęt sportowy uczestniczącym w turnieju zespołom oraz wyróżniającym się zawodnikom wręczyli:  Volodymyr Garazd - Dolyna,  Lucjan Czenczek-Starostwo Leżajskie , Marek Chmura- UMIG, Zbigniew Śliwa- PZZS, Zbigniew Hatylak- MZKS UNIA i Zdzisław Makowiecki- MOSiR.

Wyniki:

Kategoria Orlik:

Unia Nowa Sarzyna - MOSiR Pogoń Leżajsk 1:3 (0:1)

 
Miasto i Gmina Nowa Sarzyna - SMS Dolyna 5:1 (2:0)
 
Miasto  i Gmina Nowa Sarzyna - MOSiR Pogoń Leżajsk 3:2 (1:2)
 
MOSiR Pogoń Leżajsk - SMS Dolyna 3:3 (1:2)
 
Unia Nowa Sarzyna - SMS Dolyna 1:0 (1:0)
 
Unia Nowa Sarzyna - Miasto i Gmina Nowa Sarzyna 1:4 (1:1)
 
Kategoria Oldboy:
Unia Nowa Sarzyna-Browar Leżajsk 0:1 (0:1)
 Browar Leżajsk - SMS Dolyna 6:4 (4:2)
Unia Nowa Sarzyna - SMS Dolyna 10:6 (4:2)'
 
Pamiętaj
Za przedmioty wartościowe pozostawione w szatni kierownictwo pływalni nie ponosi odpowiedzialności.
Złote myśli
Trzeba żyć tak, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.

Harmonogramy
Kalendarz imprez
Harmonogram pływalni
Harmonogram hali sportowej
Harmonogram siłowni
Harmonogram - Orlik 2012
Basen
P1010007.JPG
Hala
IMG_0447.jpg
Rozmaitości
image012.JPG
Licznik odwiedzin
1370437 odwiedzających od lipca 2006
 

© 2006 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie // Autor: Radosław Utkała
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License. // Design: Digital Eye Template